Slavit nebo panikařit?

Anonymní
28.3.21 20:04

Slavit nebo panikařit?

Ahoj všem,

Jdu si pro názor, než zajdu v týdnu k doktorce :roll:. Před 3 týdny jsem měla menstruaci, docela silnou a bolestivou. No a 12 dní po ní jsem začala znova krvácet tentokrát málo, spíš se jedná o růžové špinění. To že bych to dostala po 14 dnech mi přišlo divné a tak jsem si říkala, že to může být třeba nějaká bouřlivější ovulace. Jsem 7 měsíců po porodu, takže nejspíš se vše ještě neurovnalo. Pro jistotu jsem si udělala ovulační test… pozitivní a poté i těhotenský… též pozitivní ale slaběji. Vůbec mi to hlava nebere kdybych stihla otěhotnět. S manželem druhé chceme, ale plánované bylo třeba po 3 letech ne po 15 měsících. Tak jsem se chtěla zeptat, zda má někdo podobnou zkušenost, jak to dopadlo a taky zda někdo má děti takhle blízko od sebe…jde to přežít? :roll: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
390
28.3.21 20:12

Zkušenosti nemám, ale je to radostná novina :kytka: A zvládnete to neboj :dance: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
28.3.21 20:21

Kamarádka otěhotněla už v šestinedělí. Bylo to třetím dítko a teď má už i čtvrté, to bylo asi rok po narození třetím 😄 zvládá v pohodě a je spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53033
28.3.21 20:53

Slavit. To bude dobré. Máme mezi druhou a třetím 18 měs., plánovaný přírůstek nebyl. Kluk se probojoval. Máme tři během 4,5r. :D. Říkám jim schodečky.
Jediné co bych zpětně udělala jinak, že bych pořídila sourozenecký kočár. Naše 18 měs. ťapala vedle kočáru nebo jsem ji malému posadila do noh nebo jela na Enduru. Každé ráno a odpoledne jsem vodila nejstarší (3r.) do školky nebo nakoupit atd. Šlo si to usnadnit sourozeneckým kočárem. Jen na výlety nebo extra dlouhé procházky jsme si vezli každý svůj kočár.
Takže sourozenecký pořiď. Domů pomoc myčku, sušičku atd. a bude to dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
28.3.21 21:19

Otěhotněla jsem neplánovaně (menzes jsem ani neměla) 3 měsíce po porodu. Jasně že se to zvládnout dá! Bylo to těžší, to určitě, ale s dobrým chlapem a rodinou to zvládnete krásně! Ale přiznám se, že to období 1-2 roky mladší byly hodně náročný, ono bude záležet, jaký máš děti, jestli budou hodně aktivní nebo naopak, jestli budou spavé atd. Ale každopádně to byla radost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat