Krvácení v půli cyklu

Anonymní
10.4.20 21:52

Krvácení v půli cyklu

Ahoj, i s dvěmi dětmi mám asi „hloupý“ dotaz. Omluvte mne, doteď jsem měla Ms přesnou jako hodinky :zed: :mrgreen:
Trpí někdo na krvácení mimo cyklus? Ms mi proběhla normálně nicméně 14 den cyklu, teoreticky tedy v období ovu jsem začala opět krvácet to trvalo 8 dní, teď již další 4 dny „jen“ spinim 8o je tu někdo kdo s tím má/měl zkušenosti? Návštěva gyndy je v plánu ale s dětmi a v tomto období to hned tak nebude :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18540
10.4.20 21:58

Hormonální porucha/výkyv, cysta… To může být věcí. Jedině doktor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 22:04

@lachtanice86 na cystu jsem trochu sázela, dost jsem na ně trpěla nicméně nikdy žádná nepraskla, tak jsem úplně nevěděla jak dlouho to probíhá.. každopádně díky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
18540
10.4.20 22:08
@Anonymní píše:
@lachtanice86 na cystu jsem trochu sázela, dost jsem na ně trpěla nicméně nikdy žádná nepraskla, tak jsem úplně nevěděla jak dlouho to probíhá.. každopádně díky ;)

Z vlastní zkušenosti, krvacela jsem, když jsem měla cystu a ta nepraskla. Když praskla, poznala jsem to jistě podle příšerné bolesti. Že jsem nemohla stát, zvracela jsem atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 23:48

Já to takto měla, když jsem prožívala velký stres

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.20 20:50

Ahoj holky. Včera jsem ráno měla zakrvacene kalhoty celý den nic a večer zas ale min dnes ráno zase krev za den jsem vyměnila asi 3vlozky na kterých byla světla krev ale byla tam krve málo strašně se mi motá hlava a motajo se mi nohy. Ale když jdu na záchod tak že mne jde moč s krví.. Nevím co to je.. Mám mírný bolesti v podbřišku jako když mi má zrovna končit MS…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat