Svědění a řezání pochvy

Anonymní
10.4.20 16:46

Svědění a řezání pochvy

S přítelem jsme měli sex s kondomem. Tam dole to bylo málo lubrikované a suché. 3 dny potom mě pochva trochu svědila. Myslela jsem si že to přejde, tak jsem s tím nic nedělala. Potom jsem dostala menstruaci, pochva mě začala nehozárně svědit, bolet a řezat. Bylo to až k nevydržení. Pysky jsem měla hodně nateklé. Vyzkoušela jsem Clotrimazol a Jenamazol, ale nepomohlo to a bylo to ještě horší. Čípky nemůžu kvůli menstruaci. Budu zkoušet Rosalgin, tak uvidím. Nevíte co to může být? Jestli se jedná o mykózu, nebo podráždění kondomem díky nedostatečné lubrikaci nebo alergie na latex? A co by na to ještě mohlo pomoct. Předem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14022
10.4.20 19:21

Mykoza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
10.4.20 22:09

Mám dobré zkušenosti s přípravky s obsahem tea tree oil. Mycí intim gel, pěna, nebo vaginální gel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 19:28

Nevím co to je

Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem 35tt a mám strašně svědění a pálení v pochvě
Nevím kam se mám obrátit jestli mám se obrátit na genealogická dr… Nebo v lékárně :roll: :roll: :roll: děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
34797
10.5.20 19:29
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem 35tt a mám strašně svědění a pálení v pochvě
Nevím kam se mám obrátit jestli mám se obrátit na genealogická dr… Nebo v lékárně :roll: :roll: :roll: děkuji za odpověď

Vzhledem k tomu, že jsi těhotná, tak radši na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
10.5.20 19:33
@Anonymní píše:

Zitra rani zavolej na gyndu a zeptej se tam. Ted v nedeli vecer uz stejne nic nevyresis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 21:03

Bolest zad

Dobrý den chtěla bych se zeptat
Jsem v 36+2tt mám divnou bolest zad a mírný bolest pod bříškem jde země žlutý vitom nevím co to je děkuji za radu 🤔 🤔

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat