Menstruace a její délka

Anonymní
9.4.20 15:30

Menstruace a její délka

Dobrý den, mám problém dnes jsem dostala neplánovaně menstruaci (mám ji nepravidelnou, takže nikdy nevím kdy mě to čeká :D ) a mám dotaz jestli je nějak možné zkrátit dobu MS? Mám ji každý měsíc cca 4-5 dni, z toho poslední dva dny už jen spinim, a můj dotaz zní jestli existuje něco, co by mi moji MS zkrátilo a třeba už v neděli to nemela? Budu rada za všechny rady i když vím ze je to asi hodně individuální :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2088
9.4.20 15:48

Včetně špinění mám deset dní, take závidím a s dovolením taky čekám na rady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
9.4.20 15:52

To snad ani uz vic zkratit :think: a myslim, ze takhle jednorazove uz vubec, maximalne me napada zkusit ascorutin, to mi doporucil gyn na dilne krvaceni, je to vitamin C a neco jeste, stahuje to cevy…jinak cyklus se da srovnat uzivanim ha a i nejakou tu ms vynechat..ja ted po porodu taky klidne 10 dni, takze taky zavidim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
9.4.20 21:13
@Melodie91 píše:
To snad ani uz vic zkratit :think: a myslim, ze takhle jednorazove uz vubec, maximalne me napada zkusit ascorutin, to mi doporucil gyn na dilne krvaceni, je to vitamin C a neco jeste, stahuje to cevy…jinak cyklus se da srovnat uzivanim ha a i nejakou tu ms vynechat..ja ted po porodu taky klidne 10 dni, takze taky zavidim

to druhé je rutin, zpevňuje cévní stěny, myslím, a je taky v pohance a v tom bílém hořkém pod šlupkou citrusů… a pomáhá ti ten ascorutin? zkouším ho už brát i průběžně malou dávku a při menstruaci víc a mám pocit, že účinek nic moc :nevim: taky se doporučuje citrónová šťáva a taky mi nijak výrazně nepomáhá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
11.4.20 12:20
@sinapis.alba píše:
to druhé je rutin, zpevňuje cévní stěny, myslím, a je taky v pohance a v tom bílém hořkém pod šlupkou citrusů… a pomáhá ti ten ascorutin? zkouším ho už brát i průběžně malou dávku a při menstruaci víc a mám pocit, že účinek nic moc :nevim: taky se doporučuje citrónová šťáva a taky mi nijak výrazně nepomáhá :think:

No ja ho mam pripraveny na pristi ms, mela jsem po porodu zatim 2 x a hruza, tak uz jsem to resila a pry to mam zkusit..ale moc jsi me nepotesila, jestli to nepomaha :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
11.4.20 12:47
@Melodie91 píše:
No ja ho mam pripraveny na pristi ms, mela jsem po porodu zatim 2 x a hruza, tak uz jsem to resila a pry to mam zkusit..ale moc jsi me nepotesila, jestli to nepomaha :(

mě ho doporučila kamarádka, té prý pomáhá, držím palce, ať ti taky zabere ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat