Krvácení z čípku a potrat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Rue
11
1.11.21 17:17

Krvácení z cipku /infekce a potrat

Ahoj holky, stalo se vám některé ze jste opravdu hodně krváceli z cipku během 2 trimestru (nejspíš kvůli infekci) a těhotenství dopadlo dobře? Nejdřív jsem cca 2 týdny měla hnědý výtok, pak se mi spustilo opravdu silné červené krvácení (silnější než menstruace), jeli jsme na pohotovost, děloha je ok a závěr asi krvácení z cipku kvůli infekci. Opravdu silné krvácení trvalo 2 dny i když mi dali injekci proti krvácení, pak stále slabé krvácení červenou krvi. Mám hrozny strach jestli se kvůli narušení čípku nemůže infekce snaží dostat k plodovym obalům. Stalo se vám to některé? Jsem teď v 17tt. Moc děkuju. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1087
1.11.21 17:39

Mě se to bohužel stalo, také v 17tt také infekce a už se nedalo nic dělat.. ač jsem došla na pohotovost při prvním zašpinění..

Dostala jsi nějaké ATB? Třeba se to dá ještě přeléčit ta infekce..

Drž se :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rue
11
1.11.21 17:44
@sarah1618 píše:
Mě se to bohužel stalo, také v 17tt také infekce a už se nedalo nic dělat.. ač jsem došla na pohotovost při prvním zašpinění..

Dostala jsi nějaké ATB? Třeba se to dá ještě přeléčit ta infekce..

Drž se :srdce:
@sarah1618 Ježiš to je hrozný :( dostala jsem azitromycin a dalacin, ale „naslepo“ řekl, že je zbytečný dělat stery a čekat na ně. Četla jsem že hodně bakterií je na tohle rezistentní. Dítě bylo podle utz v pořádku. Promiň že se ptám, ale ty jsi začla špinit, šla na pohotovost a tam ti hned řekli že je pozdě? Děkuju za reakci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
1.11.21 18:23

Já jsem v noci zašpinila a hned šla na pohotovost k Apolináři. Pět minut pěší chůze.
Tam už byly v čekárně trochu slzy, protože mě to dost vyděsilo a poprvé za celé těhotenství bylo něco špatně.

Pak přišla paní doktorka
Udělala UTZ
Miminko v pořádku, kopalo nožičkami, děloha v pořádku, až to vypadalo, že je to vše jen nevýznamné zašpinění, ale pak se DR zarazila, a věděla jsem, že je něco špatně.
Děložní čípek zkrácen na cca 1cm.
Takže mi paní doktorka řekla, že asi potrácím. Že kdybych byla v pokročilejším stadiu (byla jsem 17+0), že si mě tam nechají nicméně v této situaci s tím není schopna nic udělat. Že nemůže říct jestli potratím dnes, zítra, za měsíc nebo také vůbec.

Takže jsem dostala předepsané magnesium, utrogestan a samozřejmě klid doma na lůžku. A že kdybych začala krvácet nebo měla bolesti, ať okamžitě přijdu zpátky.
Tak jsme došli domů a já se snažila spát
Druhý den ráno tvrdnutí dělohy. Už jsem měla i utrogestan i magnesium.
Pak po polední nesnestitelná bolest plus kontrakce, tak jsem si zavolala záchranku, v záchrance mi praskla voda.
Dojela jsem do Apolináře. Asi 2 minuty cesty
DR mě vyšetřila, miminko ještě stále žilo…
No ale bohužel tělo už ho nechtělo
Takže potrat/porod nastal do druhého dne.
Pak ještě narkóza a odstranění placenty…

Podle pitvy a mé krve se jednalo o infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rue
11
1.11.21 19:48

@sarah1618 děkuju za sdílení. To je děsivý. Doufám, že antibiotika pomůžou než bude pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
1.11.21 20:42

@Rue udělala jsi všechno co jsi mohla…
To je hlavní
Moc Ti přeji, ať vše dobře dopadne
U mě to mělo rychlý spád
U Tebe ne
Takže to může dopadnout klidně dobře :kytka:

Hlavně na sebe dávej pozor a věřme, že ty léky co jsi dostala pomůžou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 20:42

Já bohužel přišla o miminko kvůli infekci 18+6:( krvácení, rozjel se porod který nešel zastavit. Narodil se zdravý chlapeček, bohužel moc brzo. Uspání, revize, šestinedělí a za tři měsíce jsem otěhotněla a máme pětiletou dceru.
Držím palce ať je u zakladatelky lepší průběh.

• Citovat
  • Nahlásit
Rue
11
1.11.21 20:47

@sarah1618 Moc děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Rue
11
1.11.21 20:48
@Anonymní píše:
Já bohužel přišla o miminko kvůli infekci 18+6:( krvácení, rozjel se porod který nešel zastavit. Narodil se zdravý chlapeček, bohužel moc brzo. Uspání, revize, šestinedělí a za tři měsíce jsem otěhotněla a máme pětiletou dceru.
Držím palce ať je u zakladatelky lepší průběh.

Děkuju zes napsala. To mě moc mrzí. Ty příběhy s infekcema jsou hrozný. Léčili ti nějak tu infekcí nebo to bohužel zjistili až pozdě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat