Kryoterapie Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 11:05
Kryoterapie Praha

Krásný den, poraďte mi, prosím, kryocentrum v Praze. Chci koupit jednorázovou návštěvu pro muže k výročí. Přál by si to, ale na netu jsem našla jen kryocentrum na P4 a ráda bych mela typů vic. Tady je navic omezená a be úplně vyhovující provozní doba. Diky moc za vsechny typy.
A anonym ne kvuli citlivosti, ale kvůli utajení, chodí sem rodina.

Reakce:
kokuso
Nováček 7 příspěvků 14.04.17 15:31

Já mám tip.., ale je to trochu z ruky. V Luhačovicích je hotel Harmonie a v něm je kryocentrum Harmonie. Byli jsme tam na podzim na prodloužený víkend a mile nás to překvapilo. Oproti Praze mají vstupy do kryokomory o hodně levnější a dal se tam koupit i pobytový balíček s kryoterapií.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Šok dospívajících dívek: Justin Bieber vypadá jako feťák na pervitinu!

Svého času býval zřejmě nejtalentovanějším zpěvákem, ta doba je ale dávno... číst dále >

Vondráčková komentuje aférku s mladým elektrikářem

Lucie Vondráčková (38) se v Kanadě nestačí divit. Podle bulvárního webu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >