Kuchařské rady - používáte ghí, zahušťujete moukou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2521 příspěvků 10.09.18 08:33
Kuchařky prosím o rady
  1. používáte na jíšku jen přepuštěné máslo nebo normální? 2)Používáte na hustější polévky základ na oleji zpěněnou cubuli a pak normální postup?3) lze zahustit omáčku nebo guláš vodou+ mouka nebo je to blaf a zahuštujete jinak? díky. Chci umět vařit dobře a chutně
Reakce:
modravlocka
Kecalka 354 příspěvků 10.09.18 08:42
  1. Jíšku dělám vzdy pouze z oleje a nebo sádla. Dělalo se to tak u nás od nepaměti. Pokud bych musela použít maslo, tak jednoznačne prepustene, cerstve se ti prepali.
  2. ano

3)guláš zahustuji rozvarenym chlebem, ale v nouzi nejvyšší se dá použít i ta mouka s vodou.

Příspěvek upraven 10.09.18 v 08:44

mumisek79
Extra třída :D 12055 příspěvků 10.09.18 08:42

Ahoj 1.pouziva normalni 2.ano základ je vždy lepší 3.jak kdy ale ano mouka+voda rozslehat a fajn a nebo dam instantní jísku Jinak guláš jde hustit i chlebem
Pozor - s jiskou můžeš zažít spoustu zklamani

Alyss1
Závislačka 2862 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 08:52

Pouzivam normalni maslo

Jak kdy.

Ano, jen je pak treba provarit.

bjetuschka
Závislačka 4685 příspěvků 10.09.18 08:52

Ad ten guláš - já vařím maďarský podle bjukitchen, tam se to maso dusí společně s paprikami a rajčaty a na závěr tu zeleninu přepasíruješ přes síto a tím se ten guláš zahustí. Je to moc dobré a samozřejmě zdravější varianta.

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 10.09.18 08:57

@GabinkaCh 1:používám vždy normální máslo,nikdy se mi nic nespalilo 2:ano,ale jak na kterou.Na hustou zeleninovou nedělám 3:guláš zahušťuji chlebem a pokud je ještě potřeba,tak jizkou,u vody s moukou riskujes zdrcnutí

Alexandra.R
Povídálka 30 příspěvků 10.09.18 09:06

Pokud dělám guláš a ostatní tmavé omáčky, zahušťuji je tak, že nechám vodu, ve které se maso dusí, téměř celou odpařit a poté zapráším moukou a nechám ji trochu opražit, pak zalévám převařenou horkou vodou a ještě deset minut povařím. To samozřejmě až na konci procesu, když už je maso měkké. Pokud dělám omáčku, kde je maso na plátky, před zahuštěním jej vyjmu z hrnce. Světlé smetanové omáčky zahušťuji moukou rozmíchanou přímo ve smetaně.
Jinak pokud někdo používá instantní jíšku, vždy to okamžitě poznám na chuti a v ten okamžik pro mě končí veškerý požitek z jídla.

debra.morgan
Závislačka 4146 příspěvků 10.09.18 09:11

tech par omacek, ktere varim zahustuju moukou rozmichanou ve vode nebo v mlece, nikdy se mi nic nesrazilo. gulas chlebem nezahustuji, mame ho vzdy na vic dni a zazila jsem i gulas, ktery se diky chlebu v nem musel vyhodit. cibulku zpenenou na oleji, jak do ktere polevky, ale proc ne. instantni jistku mam doma jako posledni zahranu, jeji chut v jidle nepoznam.
jisku nikdy nedelam na masle, vzdy na oleji.

bertoldina
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 09:46

Hezky popsané je to tady https://www.kucharkaprodceru.cz/…t-a-pouziti/.

Jinak dělám máslovou nebo sádlovou.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 10.09.18 09:49

Jíšku dělám jen z másla, jednou jsem neměla máslo a použila jsem olej, nevoněla tak pěkně jako z másla. Instantní jíšku nepoužívám vůbec, chuť poznám. U polévek dělám cibulový základ jen když to vyžaduje recept - většinou z receptu použiju ingredience a dodělám si to po svém. Guláš zahušťuji většinou jíškou, nebo amerikou (voda + mouka), mám recept na guláš kde se na zahuštění použije bramborová kaše v prášku - docela mě to mile překvapilo a dá se použít i nastrouhaná brambora

romana.cumprdlik
Povídálka 14 příspěvků 10.09.18 13:13

Na českou klasiku je nejlepší si pořídit některou kuchařku od Vaňka a vaří se to samo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >