Kuchyňský robot, co najemno krájí

937
13.6.15 17:26

Kuchyňský robot :-) Rada

Dobrý den ženy, potřebovala bych prosím poradit, potřebovala bych si pořídit domů kuchyňský robot, no možná to špatně nazývám, ale hlavně potřebuji něco, co mi krásně a hlavně na jemno nakrájí cibuli, ořechy, libeček apod. :think:
Doma mám od Becku co jsem dostala a je to hrůza :-(
A jelikož hodně vařím, potřebuji něco kvalitnějšího :palec:
Samozřejmě uvítám i když to bude mít více funkcí jak toto, proto sem píšu. Potřebuji od Vád doporučení se kterým jste doma spokojeni Vy, kolik stál a co to umí.

Hodně dávám na zkušenosti, tak mi prosím poraďte. :kytka:

Moc Vám děkuji a přeji příjemný zbytek dne :-)

PS:Nemusí stát majlant ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1776
13.6.15 17:43

Mám tohle už několik let a jsem s tím moc spokojená. Byl to kdysi dárek od tchánovců k Vánocům. Dneska je cena celkem příznivá. Dřív to bylo myslím dražší (kolem dvou tisíc a taky se to nejmenovalo omelette tribute, ale jinak je to stejný)
https://www.mall.cz/…ette-tribute?…

Nedávno jsme dokupovali nový nůž do té sekací nádoby - stokorunová položka.

V sekáčku sekám na Vánoce ořechy, cibuli teda ne, tu si krájím růčo (aby nezhořkla), ale jinak tam můžeš dělat cokoliv. Oblíbený recept mého manžela - rybičková pomazánka :lol: nasype tam všechno - rybičky, kus okurky, kus cibule, majonézu, horčici, párkrát to protočí a má to :pankac:

Dřív jsem dělala v té vysoké nádobě koktejly - jahody/banán s mlíkem, na to jsme si letos koupili normálně stolní mixér, tak to nepoužíváme. Ponorný mixér používám když dělám třeba zeleninovou polívku, omáčku atd a nechci to pasírovat.

Edit - jo a klasickou metličkou sníh z bílků, žejo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama