Kuchyňsky robot sencor STM 6350

13.1.21 09:36

Kuchynsky robot sencor STM 6350

Ahoj, nemate prosim některá? Ježíšek mi nadelil robot z lidlu a jsem jaksi zklamaná. Je stráááášně hlučný, tak by mě zajímalo jak jsou na tom jiné, napr výše zmíněný sencor? Dá se u hnětení treba poslouchat televize? 😄 😄 pak taky když šlehám, testo se přilepí na mísu a tam odpočívá, je tam dobrý 1 cm prostoru mezi metlou a mísou :nevim: nevím jestli si ho nechat, nebo poslat dál a koupit sencor.

Děkuji za názory a recenze 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9963
13.1.21 10:04

@moje_hvězdička mám asi přímo tento Sencor, možná jiný typ. Nicméně já jsem s ním moc spokojená, hlučnost oproti jiným posoudit nedovedu, je to můj první robot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13859
13.1.21 10:11

Ja bych rekla, ze hlucni budou skoro vsechny v te levnější variante. Mam Bosh za cca 4.tis a taky je hlucny, ale ja mam kuchyn zvlášt, tak je mi to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
13.1.21 10:54

@moje_hvězdička odpovídá to cenové kategorii. Ta mezera mezi nástrojem a miskou je celkem normální je to určené na nějakou dávku když dáš málo ušpinis jen misku. To i robot v pekárně tam má mezeru ale nikdo nepočíta že by zvládl umichat jeden chleba když je na tisíc :lol:
Můžeš ho vyměnit ale bude to z bláta do louže :lol:
Pokud chceš ticho u tv tak jedině vzít mísu a hnetat ručně :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2273
13.1.21 12:20
@lucynka25 píše:
Ja bych rekla, ze hlucni budou skoro vsechny v te levnější variante. Mam Bosh za cca 4.tis a taky je hlucny, ale ja mam kuchyn zvlášt, tak je mi to jedno.

Moje mama ma Kenwood za 10tis a je hlucny taky, podle me jsou hlučné vsechny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
13.1.21 13:08

Všechny jsou hlučné. Ale zapinas je jen na chvilku tak je to jedno. Jinak v lékárně mají za 40kc špunty do uší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 20:21

@Zajacisko děkuji za radu, dám je šestiměsíční dceři na lepší spánek :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 20:25

Děkuji moc za reakce. Jak se říká darovanemu koni na zuby nehleď :lol: asi ho teda nechám na lince

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat