Kvalitní batoh pro dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
e008
Závislačka 3471 příspěvků 16 inzerátů 24.04.19 20:25
Kvalitni batoh pro dospeleho

Zdravim, shanim kvalitni batoh za rozumnou cenu. Mel by byt prakticky pro cestovani se dvema detmi a aby byl tak trochu elegantni. Poradte prosim.

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 24.04.19 20:31

No tak batohy moc elegantní nejsou. Já mám momentálně Bergun 20l od zn. Scot za dvě kila že Sportisima a jsem spokojená. Pohodlně do něj zabalím náhradní hadry pro dvě děti, plíny pro mladší, svačinu a hromadu dalších krámů, včetně malýho nákupu.

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 24.04.19 20:34

Herschel nebo Fjallraven (ake ten ted frci u pubosu, tak abys nebyla za starou trapku)
Jinak batoh a elegance se dost vylucuje…

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 24.04.19 20:42
@7.straka píše:
No tak batohy moc elegantní nejsou. Já mám momentálně Bergun 20l od zn. Scot za dvě kila že Sportisima a jsem spokojená. Pohodlně do něj zabalím náhradní hadry pro dvě děti, plíny pro mladší, svačinu a hromadu dalších krámů, včetně malýho nákupu.

Ale jo, jsou, takové ty třeba kožené, malé… Ale to je spíš taková kabelka a tím pádem se to moc nedá dohromady s „praktický na cestování s dvěma dětma“.

Podle mě, zakladatelko, chceš kočkopsa ( jak tu kdosi nedávno někdo poznamenal na mé představy ohledně mého vysněného spacáku).
Kdy si odmyslím elegantní, tak kvalitní, praktický na cestování se dvěma dětmi je pro mně Deuter https://www.hudy.cz/…3-maron.html
Hlavně bych se vyhla batohu na zip.

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 24.04.19 20:47

Mmch ja ted shanim kozeny botuzek na notebook, aby byl elegantni k beznemu officu dresscodu v korporaci, takze vitam tipy, cenove cca do peti tisic max. Dik! :palec:

Jinak moc narocna nejsem, na takove to bezne vyletovani mame s detma i muzem nejradeji ty levne barevne batuzky Quechua z Decatlonu za 69,– Dokonce i pesan ma svuj na cesty na svoji dečku, pamlsky, hracku a misku :P

Příspěvek upraven 24.04.19 v 20:50

Ewiczka
Kecalka 443 příspěvků 24.04.19 20:47

Mně se líbí ten zmiňovaný Herschel - světle šedý s hnědými popruhy. Přijde mi takový hezčí, než vyloženě sportovní batohy, ale elegance to není.

marin
Echt Kelišová 9988 příspěvků 24.04.19 21:22

Batohy Dakine třeba jejich městskou řadu.

e008
Závislačka 3471 příspěvků 16 inzerátů 24.04.19 21:38

No viděla jsem dnes batoh šedý s fialovo růžovým lemování od oxygen, nebyl k sukni, to nemyslím, ale nechci vyloženě sportovní. Akorát ten od oxygen je za 1500 Kč, to se mi moc dávat nechce

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 24.04.19 21:47

Zkus kouknout na Fler, mám odtud jeden vyhlidnuty. Moc se mi tam líbí batohy od prodejce White deer, ale jsou teda dražší. Čekám na nějakou příležitost typu narozenin, nicméně od jiných prodejců se tam dají najít hezké batuzky i za nižší ceny.

ivašot.
Echt Kelišová 7958 příspěvků 24.04.19 21:50

@e008 A jak má být velký? Já to vždycky řešila buď koženým batůžkem nebo nějakým od Samsonite.

Váš příspěvek
Reklama