Kam na dovolenou do zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaNovo
Závislačka 3620 příspěvků 24.04.19 17:43
Kam na dovolenou do zahraničí

Ahoj, chci se zeptat vás „zcestovalých“ kde se vám nejvíce na dovolené líbilo a kam byste ihned vyrazili znovu s dětmi. Přemýšlíme o dovolené, ale nevíme kam. Máme 2 děti (11 a 8) a láká nás Egypt, ale starší syn má poslední dobou pořád problémy se zažíváním, často mu něco nesedne a před 2 měsíci byl i v nemocnici, mysleli že má zánět slepého střeva, ale „rozehnali“ mu ho, tak nevím jestli je to dobrý nápad jet zrovna tam. Takže jsme zájezd zrušili a přemýšlíme kam vyrazit jinam.
Poradíte? Určitě bychom chtěli letecky.

Díky :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kari-nka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 9 inzerátů 24.04.19 17:46

Řecko Thassos :)

Markyna7
Nováček 4 příspěvky 24.04.19 17:50

Doporučuji Gruzii, neobvyklá země, ale krásná, nezničená turistickým ruchem. :-)

alisekR
Kelišová 5730 příspěvků 24.04.19 17:50

Mallorca. :srdce: Krásný kus země.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12433 příspěvků 24.04.19 17:51

My se velmi rádi vracíme do Turecka. Ale jsme v podstatě klasičtí hoteloví povaleči 8) :mrgreen:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 24.04.19 17:53

Jestli chcete na klasickou válecí dovolenou u moře tak Turecká riviéra.

me57h
Kecalka 241 příspěvků 24.04.19 18:09

My jsme toho procestovali pěkný kus, ale za sebe můžu doporučit Maledivy nebo Tahiti. Ale my jsme plážoví povaleči, takže mé tipy vyhovovat nemusí. Celkem se mi líbilo i na Guatemale, kde jsme byli loni, ale letos jedeme zas lážo plážo :palec:

SarkaNovo
Závislačka 3620 příspěvků 24.04.19 18:16
@me57h píše:
My jsme toho procestovali pěkný kus, ale za sebe můžu doporučit Maledivy nebo Tahiti. Ale my jsme plážoví povaleči, takže mé tipy vyhovovat nemusí. Celkem se mi líbilo i na Guatemale, kde jsme byli loni, ale letos jedeme zas lážo plážo :palec:

To je muj sen (Maledivy) ale to uz je jina cenova :? :D

Sorin
Stálice 69 příspěvků 24.04.19 18:16

Tak ono dost záleží jaký máte rozpočet a jestli si chcete lehnout na pláž, nebo si v destinaci třeba pronajmout auto a něco tam projet a poznat. Chcete luxusní rezort s all-inclusive, nebo kemp s vlastním stravováním. Dej víc informací :mrgreen:

SarkaNovo
Závislačka 3620 příspěvků 24.04.19 18:16
@alisekR píše:
Mallorca. :srdce: Krásný kus země.

Nad tou uvazujeme dost :-) Vypada pekne

SarkaNovo
Závislačka 3620 příspěvků 24.04.19 18:18
@Sorin píše:
Tak ono dost záleží jaký máte rozpočet a jestli si chcete lehnout na pláž, nebo si v destinaci třeba pronajmout auto a něco tam projet a poznat. Chcete luxusní rezort s all-inclusive, nebo kemp s vlastním stravováním. Dej víc informací :mrgreen:

Jsme povaleči a nejradeji bych all inclusive no :mrgreen:

Sorin
Stálice 69 příspěvků 24.04.19 18:20
@SarkaNovo píše:
Jsme povaleči a nejradeji bych all inclusive no :mrgreen:

A jaký máte rozpočet?

me57h
Kecalka 241 příspěvků 24.04.19 18:24
@SarkaNovo píše:
To je muj sen (Maledivy) ale to uz je jina cenova :? :D

Tak pro nás třeba finance problém nejsou, spíše řešíme délku letu a co s malým. Ale jestli můžu doporučit levnou dovolenou, tak Malta.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 87 inzerátů 24.04.19 18:28

@SarkaNovo Egypt nee, brácha tam v 15 chytil fakt šílenej průjem a 3 dny horečky, zvracení, průjem, první 2 dny mu dělalo problémy dojít jen z postele na záchod… Prášky nezabiraly, kdyby nebyl dobře stavěný, tak tam asi skončil s dehydrataci v nemocnici, takhle se z toho nějak dostal, ale zhubnul snad 8 kilo…

Chorvatsko Dubrovník, Brač, Hvar Řecko jakékoliv ostrovy
Kréta, Kypr, Sardinie
Jo a za mě Malta

Já chtěla tento rok letecky, ale přítel chce autem, takže asi skončíme v Itálii…

luca241
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 24.04.19 18:38
@SarkaNovo píše:
Ahoj, chci se zeptat vás „zcestovalých“ kde se vám nejvíce na dovolené líbilo a kam byste ihned vyrazili znovu s dětmi. Přemýšlíme o dovolené, ale nevíme kam. Máme 2 děti (11 a 8) a láká nás Egypt, ale starší syn má poslední dobou pořád problémy se zažíváním, často mu něco nesedne a před 2 měsíci byl i v nemocnici, mysleli že má zánět slepého střeva, ale „rozehnali“ mu ho, tak nevím jestli je to dobrý nápad jet zrovna tam. Takže jsme zájezd zrušili a přemýšlíme kam vyrazit jinam.
Poradíte? Určitě bychom chtěli letecky.Díky :mavam:

V podstatě jakákoliv oblast Řecka, ale u nás už to hranici snad s obsesí, jelikož i když si řekneme, že zkusíme jiný stát, nakonec se zase a znova objevíme v Řecku :D a za mě teda Egypt nee, jednou mi stačilo. Lecila jsem si střeva téměř čtvrt roku, měli jsme normální velmi slušný hotel (teď nevím jestli 4 nebo 5*) a přesto mě postihl faraon v otřesné míře.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama