Tipy na dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 20:26
Tipy na dovolenou

Nemáte někdo nějaký tip na ubytování, pro 2 dospělé a 2 děti, cenově dostupné, ale pěkné, s nějakým vyžitím pro 7leté děti? Je nám celkem jedno kde, ale aby v okolí bylo kam chodit…
Podělte se, pokud jste někde byli a líbilo se vám tam…
Děkuji moc.

Reakce:
bjetuschka
Závislačka 4957 příspěvků 22.04.19 20:35

V Čechách nebo v zahraničí? U moře je cenově dostupná třeba Itálie (sever, u nás konkrétně Lignano).
V Čechách se mi zas s dětmi líbilo v Jánských Laznich, penzión Luční dům. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 22:12

Zapomněla jsem napsat, že v ČR. Ideálně do 10tis.

cuky_ducky
Povídálka 49 příspěvků 22.04.19 23:11

Nám sa páčilo v Hradci nad Moravicí v Belaria resorte (my bez detí). Hotel príjemný, možnosť bazénu aj wellness a v okoli veľa aktivít na výber - zámky, arborétum, prechádzky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 20:27

Nemáte tip třeba na ubytování blízko českého Švýcarska?
A nebo mě ještě napadá… Nebyl jste někdo někde, kde třeba byli u ubytování koně, ovečky… Které si děti normálně mohly hladit.?? Kdekoliv v ČR… Nějaká pěkná farma, statek…

LaraA
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 1 inzerát 05.05.19 11:53
@Anonymní píše:
Nemáte tip třeba na ubytování blízko českého Švýcarska?
A nebo mě ještě napadá… Nebyl jste někdo někde, kde třeba byli u ubytování koně, ovečky… Které si děti normálně mohly hladit.?? Kdekoliv v ČR… Nějaká pěkná farma, statek…

farma blanik

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 20:38

Nebo nějaké ubytování třeba na Lipně… Chtela bych něco, kde budou mít děti nějaké vyžití, az přijdeme z výletu…
Už začínám být zoufalá… Je nám asi jedno, kam pojedeme… Uvažovali jsme o Lipně nebo českém Švýcarsku případně Adršpachach…

Váš příspěvek
Reklama