Stále se mi vrací kvasinky

Anonymní
5.10.19 18:48

Kvasinky stále se vrací

Ahoj, už půl roku se mi vrací kvasinky.Mam nového partnera půl roku a začalo to.Mela jsem macmiror i on se mazal.Beru lactobacily. Clotrimazol tablety a jiné mi vůbec nepohaji v pondělí jdu na gyndu hrozně mě to pálí i při močení. Uz si nevím rady, jsem zoufalá. Prijde mi, že mě to chytne když máme delší sex.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

460
5.10.19 18:59

A přeléčil se partner?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 19:13

No, na tohle jsem trpěla několik let. Po rozchodu s partnerem se to už nikdy nevratilo, ani s novým mužem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 19:15

@Martassek přeléčil

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 19:15
@Anonymní píše:
No, na tohle jsem trpěla několik let. Po rozchodu s partnerem se to už nikdy nevratilo, ani s novým mužem ;)
Čím to bylo?
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 19:20
@Anonymní píše: Čím to bylo?

Asi právě tím partnerem. Taky se občas prelecil, ale nedala bych ruku do ohně za to, že byl věrný. Anebo to byl nějaký zvláštní druh „alergie“, který znacil, že k sobě nepatříme. Ale jsem ráda, že je to pryč, on o kvasinky :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 19:31
@Anonymní píše:
Asi právě tím partnerem. Taky se občas prelecil, ale nedala bych ruku do ohně za to, že byl věrný. Anebo to byl nějaký zvláštní druh „alergie“, který znacil, že k sobě nepatříme. Ale jsem ráda, že je to pryč, on o kvasinky :D
. Jsem si jistá, že je mi ???? procentně věrný. prijde mi, že když se do mě udělá a chvíli pokračujeme tak za dva dny mě to chytne.
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.10.19 02:31

@Martassek
Mám podobný problém. Čím přesně Přeléčit partnera? Stačí mastička kterou používám já nebo doporučujete ještě něco jiného. A jak dlouho se s ní má mazat..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama