Kvasinky, zánět močových cest opakovaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 07:51
Kvasinky, zánět močových cest opakovane

Dobrý den, už asi 2 měsíce trpím na paleni, svedeni. Dostala jsem antb několikrát, masticku, čípky, maže se i partner. Teď jsme po 10dnech měli sex a na druhý den opět paleni, svedeni. Jak u kvasinek a zároveň u moc.cest.Doktor mi řekl, že kvasinky někam podle testu. A že mi, to může vyvolat alergie na avivaz, toaletak a dalších X věci. Ale 10 dni jsem měla klid a den po sexu opět paleni, tlak ???? já už si nevím rady. Antikoncepci neberu a kondom nepoužíváme, ale asi Teda začnu ????

Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2814 příspěvků 06.06.19 08:11

Prošla jsem si tím taky, do dvacítky opakovaně, někdy jsem se vyléčila a hned třeba za týden zase. Někdy jsem měla období, kdy třeba tři měsíce nic, a pak zase. Nevím čím to bylo, podle mě jsem to měla vyvolaný i psychikou, nebyla jsem v tý době úplně v pohodě. Pomohlo mi až vyměnit chlapa, a po dvacítce jsem měla klid, teď mám tyhle potíže maximálně jednou do roka. Moc jsem ti nepomohla, já vím :kytka:

Teresska666
Povídálka 38 příspěvků 06.06.19 08:14

Lecit s tebou by se mel zaroven i partner, i kdyz ho nic netrapi. Si tu infekci muzete prenaset navzajem. Beru tedy alespon podle debe, kdy pred par lety jsme meli podobny problem s manzelem, masticku uzival i on. Skus jeste v lekarne koupit antibakterialni intim gel, ja si treba nemuzu vynachvalit Lactacid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 08:34

Masticku má a maže se. Jsme spolu půl roku a uz tento problém

Martanka92
Kecalka 388 příspěvků 06.06.19 08:59

Taky jsem teď asi rok měla nepravidelné svědění, doktor to léčil prášky, matsickami, čípky… Udělal výtěr a do týdne mě tam měl znova. Na konec mi paní doktorka řekla, že tam není nic, co by mělo být špatného a mohlo by svědit. Při potížích mám používat výplach rosalgyn. A přestala jsem používat intimní gel (myslím jako mýdlo) a mám pokoj. Jen nevím, jestli to bylo opravdu tím mýdlem, nebo takové to, že jsem přesvědčovala sama sebe, že tam není nic, co může svědit. Taky se mi to svědění objevovalo 2. Den po sexu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 09:20

@Martanka92 takže to přešlo samo?

Martanka92
Kecalka 388 příspěvků 06.06.19 14:33

Přešlo, prostě mi doktorka řekla, ze jsem úplně v pořádku. Od té doby to svědilo jednou, já si říkala, že ti nic není, že se mi to jen zdá. Pro jistotu si udělala výplach a zatím dobrý. Je to 2 měsíce a mám klid. Většinou dřív jsem měla pokoj jen cca 14 dní. Tak už jsem se snad toho svědění zbavila

Shak
Stálice 78 příspěvků 06.06.19 14:42

Je to běh na dlouho trat. Já se léčila asi 2 roky. Vždycky třeba měsíc klid a pak se mi to vrátilo. Brala jsem různý antibiotika, mastičky, všechno možný. Vždycky se to rozjelo znovu. Ale teď už asi půl roku klid, tak doufám, že už se to nevrátí. Ale jak už jsem psala, je to na delší léčení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 18:42

@Shak a jak jsi to léčila?

Váš příspěvek
Reklama