Lednice samsung RB33J3420SS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanasis
Nováček 1 příspěvek 11.07.18 16:56
lednice samsung RB33J3420SS

Dobrý den, má někdo zkušenost s lednicí No frost Samsung RB33J320SS? Já koupila před měsícem, šla hrozně nahlas a nevypínala. Na radu servisu jsem vytahla z elektriky a tím se vyresetovala a začala vypínat. Minulý týden začala jít stylem hodinu jde, 15 minut nejde. A zase dokola. Volala jsem na servis, a paní na info mi řekla, že to tak má být. Nevím, přijde mi to divný, proto se ptám, jestli má někdo tu samou, tak jak mu jde. Díky za odpovědi.

Reakce:
Lidym
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 11.07.18 17:35

Mám taky No frost , ale jiné koncové číslo. Upřímně ti řeknu, že nevím. Co tu sedím, tak slabounce hučí ale někdy je dost hlasitá.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 16.07.18 19:25

Ano, často jde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >