Leginy - úzký pas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lex1
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 2 inzeráty 28.03.19 15:22
Leginy úzký pas

Maminky, dcera 25 měsíců, doma je už bez plen, občas zkoušíme i venku (v hernicce, na cvičení, kde je poblíž záchod), ale mám problém s tím, že dcera je celkem drobná a nemám jediný tepláčky / leginy, které by z ní nepadaly :P, když sundam plínu a dáme spodní kalhotky. Má velikost 86, leginy klidně 92 (na délku jsou ji ok, do pasu se vejde na dvakrát). Kde kupujete něco s velmi úzkým pasem? Nebo tvrdší gumou? A ještě se chci zeptat, zatím nemám odvahu jít s ní bez pleny třeba nakupovat, záchod daleko, plný nákupní vozík, vůbec si tu situaci nedovedu představit. Jak jste řešili tyto začátky? Nějaký cestovní (skládací) nočník vždy s sebou?

Reakce:
Sany80s
Kelišová 7166 příspěvků 28.03.19 15:38

Leginy neporadím.
Tu situaci se záchodem jsem řešila tak, že dokud jsem veděla, že si říká na poslední chvíli, tak jsem dávala preventivně před vlezem někam, kde by mohl být problém, a situace, kdy člověk byl někde, kde to nehrozí(viz. ta centra), jsem se snažila omezit.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 28.03.19 15:38

Řešila jsem tak, že jsem nechala stát plný nákupní košík na místě (před zaplacením mi byl šumák, po zaplacení jsem jej brala s sebou) a běžela k záchodum. :lol:

Jinak všechny 3 děti jsou takto hubené. Buď jsem všívala všude gumu, nebo kupovala tepláčky se stahovací šňůrkou v pase. Teď máme třeba dvoje z Lidlu, které měly opravdu stahovací pas, ne jen naznačený. Jo a z Cocodrilla. Ale leginky byly problém, tam to prostě řešila ta guma.

renda micro
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 28.03.19 15:40

Legíny - mám hubeňoury a jediné co sedí je obyč. Pepco

J.O.V
Kecalka 184 příspěvků 28.03.19 16:24

Já mám taky zizalku a řekla bych že legíny z Tesca sedí perfektně.

Ju21na
Kecalka 391 příspěvků 28.03.19 16:43

Mám problém u syna. Pas má také velmi úzký. Ani stahovací tkanicka u teplaku nic nevyřešila, to je měl zase nachmuncaný přes boky :zed: Takže prostě vybírám tepláky, kalhoty co nejužší a navlekam do pasu gumu.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 28.03.19 16:54

Mame leginy z pepca, nosí je teda syn do školky, ale jsou úzké, on je hubenour, že z klucicich teplaku většinou vypadává :D

Rive
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 28.03.19 17:11

My musíme všude pas zapošívat :roll: aby ji to sedělo v pase, tak by byla délka tak akorát na velkou vodu. Ještě jsem nenašla fakt padnoucí kalhoty.

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 28.03.19 18:32

Místo legín by mohly být lepší klasické punčocháče, ne? Jsou většinou takové víc natahovací. Nebo si legíny ušij. V podstatě to můžeš udělat ze 3 dílů - 2 díly nohavice a náplet do pasu. Možná někde pohledám střih. Prostě by sis akorát prodloužila velikost 86 podle potřeby. A nebo do legín, co máš doma, navleč gumu do pasu, kterou ale víc utáhneš - prostě zevnitř uděláš v pase dírku a provlečeš tam tu gumu třeba pomocí sichrajsky.

No a když dcera začínala chodit bez plenky, dávala jsem ji čůrat normálně venku, že jsem ji chytla pod kolenama a zvedla. Anebo jsme šly i v obchodě na WC, kde jsem jí pak samozřejmě držela na záchodě, aby tam nespadla. A náhradní oblečení v kabelce pro jistotu ;) Jinak dceru jsem vždy nechala vyčůrat, než jsme šly ven - pokud to šlo, klidně jsem počkala i půl hodiny :nevim:

Příspěvek upraven 28.03.19 v 18:37

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 28.03.19 18:35
@J.O.V píše:
Já mám taky zizalku a řekla bych že legíny z Tesca sedí perfektně.

V Tescu se mi taky zdají ty kalhoty spíš užší :palec:

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 28.03.19 19:14

Na tomto webu se dá střih stáhnout zdarma + je tam nafocený postup (popisky teda německy): https://www.k-naehleon.de/?…

Lex1
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 2 inzeráty 28.03.19 21:27

Holky, všem moc díky :hug:, zítra omrknu znovu v Tescu a co máme dáme novou gumu. Díky všem :mavam:

Lu1234
Kecalka 320 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 23:00

@Lex1 nechte si je ušít na míru. Na facebooku nebo na Instagramu je plno takových nabídek. Já takhle šiju oblečení a začala jsem právě kvůli hubené dceři, všechno kupované z ní padá :)

Váš příspěvek
Reklama