Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda nemáte nějaké tipy na lepidla na boty. Po měsíci mi tenisky s vysokou podrážkou praskly a chtěla bych je něčím spravit.
Předem děkuji za jakékoli typy ![]()
@Havlova píše:
Co je spíš reklamovat?
To mám v plánu zkusit a uvidím no.
Jinak bych si je chtěla něčím zalepit a nosit dál.
@Luckandlove píše:
To mám v plánu zkusit a uvidím no.
Jinak bych si je chtěla něčím zalepit a nosit dál.
Je chemoprén na obuv. Ale nevím.
Nejdřív bych reklamovala, ale jak to začneš něčím lepit, tak už ti pak reklamaci neuznají.
@Kriss Tina píše:
Nejdřív bych reklamovala, ale jak to začneš něčím lepit, tak už ti pak reklamaci neuznají.
Já to mám v plánu do konce tohoto týdne reklamovat, to byl jen dotaz, abych věděla po čem se ohlédnout, kdyby reklamaci neuznali.
Odlepená podrážka půjde slepit solidně a asi to i vydrží. S tím Chemaprénem opatrně, jsou hmoty, které dokáže rozleptat, takže by to nedopadlo.
Lepidel je spousta, spousta opravdu kvalitních a spousta opravdu nelevných.
Pokud je to prasklé, tak lepení jen oddálí hod do popelnice, nemluvě o estetické stránce.
Příspěvek upraven 30.11.22 v 14:20
@Ivan PPZ píše:
Odlepená podržka půjde slepit solidně a asi to i vydrží. S tím Chemaprénem opatrně, jsou hmoty, které dokáže rozleptat, takže by to nedopadlo.
Lepidel je spousta, spousta opravdu kvalitních a spousta opravdu nelevných.
Pokud je to prasklé, tak lepení jen oddálí hod do popelnice, nemluvě o estetické stránce.
Děkuji.
@Luckandlove odlepena podrážka jde nádherně slepit lepidlem na okna aut natres primerem počkáš až zaschne dáš lepidlo přimáčknes a druhý den můžeš běhat
jen bacha na černé prsty 😁
Chemopren má malou pevnost a ve většině případů se to nepovede a alchymie kdy už je správně zavadly a pak pořádně přitisknout u bot jde blbě dát třeba svěrka ![]()
@JiříkMazlík píše:
@Luckandlove odlepena podrážka jde nádherně slepit lepidlem na okna aut natres primerem počkáš až zaschne dáš lepidlo přimáčknes a druhý den můžeš běhatjen bacha na černé prsty 😁
Chemopren má malou pevnost a ve většině případů se to nepovede a alchymie kdy už je správně zavadly a pak pořádně přitisknout u bot jde blbě dát třeba svěrka
Děkuji za tip ![]()
@Luckandlove tak nestojí to tolik v práci samozřejmě používáme na lepení skel ale užije se na hodně věcí jen když ho nacnes musí se co nejdříve zdelat ![]()
No někde v auto Kelly a podobně stačí Staline
lepidlo a primer a už to frčí ![]()
@JiříkMazlík píše:
@Luckandlove odlepena podrážka jde nádherně slepit lepidlem na okna aut natres primerem počkáš až zaschne dáš lepidlo přimáčknes a druhý den můžeš běhatjen bacha na černé prsty 😁
Chemopren má malou pevnost a ve většině případů se to nepovede a alchymie kdy už je správně zavadly a pak pořádně přitisknout u bot jde blbě dát třeba svěrka
Ty jo, dobře ty. Díky za tip
Hotovej švec ![]()