Reklama

Let s 2 letou dcerou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 14:35
let s 2 letou

Ahoj,

prosím o rady a třeba i uklidnění. Za 14 dní nás čeká let, 2 a půl hodky cesta, přímý let.

Problém je, že já jsme ještě letet s dcerou nechtěla, 2 roky, ale partner má rodinu v cizině a jeho otec slaví 60 let a letíme tedy, problém je, že je dcera moc akční, zlobivá, v období vzdoru, neposlouchá, je svéhlavá, dělá scény, vzteká se, nevydrží ani sedět 2 zastávky v metru, já se toho letu hrozně děsím, až se mi chce brečet, fakt nechci s ní lete, je mi zle od žaludku při představě, že 2 hodiny prořve, bude se vzteka, kopat do sedadla, jak ji udržíme v klidu sedět apod..

Já ani partner jsme ještě neleteli, jeho otec se tam přestehoval před rokem, seznámil se tam s nynější přítelkyní a žije s ní, rád by viděl vnučku, ale má zdrav. potíže a letet nechce a že kdsž má kulatiny, že poletíme my..

poletíme z vídně, cesta vlakem ok, mala poběhá, chvíli v kupe, vlak dáváme, byt je to nekd o hubu též, když je plno..ale ten let..ani nevím, do čeho jdeme, když jsem nikdy neletěla, zkusíme zabavit tabletem pohádky, nejakou sladkost - vše je pro ní výjimečné, tak by u thoho chvilku mohla vydržet, ale i tak 2 a půl hodky, prosím ozkušenosti ty s živými dětmi, jak jset dali let? díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

smajlik345
Kecalka 412 příspěvků 29.12.17 14:38

Já bych si s ni povídala o všem novém při startu at se dívá z okna co vše vidí a pak co dělají letušky, co kde je. Tím že to pro ni bude nové mohlo by ji to zajímat když ji budete o všem povídat

Levandulina
Kelišová 5383 příspěvků 8 inzerátů 29.12.17 14:40

Já letěla v tomto věku se synem. Lepšī let byl večerní, to prospěla. Druhá cesta byla přes den, to jsem ho na dost dlouho zabavila tabletem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 14:43
@smajlik345 píše:
Já bych si s ni povídala o všem novém při startu at se dívá z okna co vše vidí a pak co dělají letušky, co kde je. Tím že to pro ni bude nové mohlo by ji to zajímat když ji budete o všem povídat

to neprojde, nejde s ní ani dělat říkanky nic, nevnímá, neposedí, jsme z ní dost zoufalá, partner tlačí, že prostě letíme, že lítá spousta lidí s dětma, nj ale jiné děti u něčeho chvíli vydrží, dají se jim povídat pohádky, něco vyprávět, dělat říkanky u nás nic z toho nehrozí..:(( ona nevydrží minutu sedět! bože, jak já bych to zrušila, ale to se partner zblázní..

Alušáček
Závislačka 3130 příspěvků 29.12.17 14:48

Dcera byla v tomto věku taky velká neposlouchá, neposedná, ještě k tomu vzteklá.. Letu jsem se děsila, nakonec to dopadlo dobře, cestu tam prodala, cestu zpět jsme ji zabavili u tabletu… Horší bylo čekání na letišti, odbavení, zavazadla apod. to bylo chvílemi o nervy… Důležitý je mít sebou věci pro zábavu, nějaké neokoukane knížky, kresleni, něco dobrého co třeba běžně nedostává, bonbóny, čokolády… :D

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18283 příspěvků 29.12.17 14:50
@Anonymní píše:
to neprojde, nejde s ní ani dělat říkanky nic, nevnímá, neposedí, jsme z ní dost zoufalá, partner tlačí, že prostě letíme, že lítá spousta lidí s dětma, nj ale jiné děti u něčeho chvíli vydrží, dají se jim povídat pohádky, něco vyprávět, dělat říkanky u nás nic z toho nehrozí..:(( ona nevydrží minutu sedět! bože, jak já bych to zrušila, ale to se partner zblázní..

Asi hlavně řešte, proč se vaše dcera takhle chová, protože aby byla až tak divoká, že je to z toho špatně a nedá se vůbec zvládnout, to úplně normální taky není.

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 29.12.17 14:50
@Anonymní píše:
Ahoj,

prosím o rady a třeba i uklidnění. Za 14 dní nás čeká let, 2 a půl hodky cesta, přímý let.

Problém je, že já jsme ještě letet s dcerou nechtěla, 2 roky, ale partner má rodinu v cizině a jeho otec slaví 60 let a letíme tedy, problém je, že je dcera moc akční, zlobivá, v období vzdoru, neposlouchá, je svéhlavá, dělá scény, vzteká se, nevydrží ani sedět 2 zastávky v metru, já se toho letu hrozně děsím, až se mi chce brečet, fakt nechci s ní lete, je mi zle od žaludku při představě, že 2 hodiny prořve, bude se vzteka, kopat do sedadla, jak ji udržíme v klidu sedět apod..

Já ani partner jsme ještě neleteli, jeho otec se tam přestehoval před rokem, seznámil se tam s nynější přítelkyní a žije s ní, rád by viděl vnučku, ale má zdrav. potíže a letet nechce a že kdsž má kulatiny, že poletíme my..

poletíme z vídně, cesta vlakem ok, mala poběhá, chvíli v kupe, vlak dáváme, byt je to nekd o hubu též, když je plno..ale ten let..ani nevím, do čeho jdeme, když jsem nikdy neletěla, zkusíme zabavit tabletem pohádky, nejakou sladkost - vše je pro ní výjimečné, tak by u thoho chvilku mohla vydržet, ale i tak 2 a půl hodky, prosím ozkušenosti ty s živými dětmi, jak jset dali let? díky

Uklidnim te ze se to da zvkadnout.Nase je to sami plus jeste ma hysteraky kdyz na ni nekdo cizi promluvi.Pri odbaveni predvedla takovou scenu ze jsem mela chut se zakopat pod zem. A v letadne kupodivu dobry, jediny kdy rvala bylo kdyz ji letuska prisla pripoutat.Pak kdyz zacali ukazovat co jak se ma delat tak jsem porve videla ze ji zaujal cizi clovek, prestala rvat a koukala.Jak zaclo letadlo stoupat tak jsem ji dala piti s brckem a pak koukala na pohadku a za 20 minut byla tuha. Chapu dobre ze jeste nemate letenky? Pokud to tak je vybirejte pokud mozno at je to podle toho kdy ona spi.

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 29.12.17 14:53

@Alušáček odbaveni u nas bylo naprosta hruza, obrovska fronta, ona jak nesnasi cizi lidi tak rvala silene, do toho oritel kterej se boji litat, takze byl silene nervozni.No myslela jsem ze je tam necham a zdrhnu nekam hodne daleko :lol: :mrgreen:

Olcatko
Kelišová 5298 příspěvků 29.12.17 14:53

Většinou to děti zvládnou lip než rodiče doufají.
Já lítám s dětmi sama (teď už dcera 3r a syn 5) ale lítám s nimi od narození. Asi poprvé v půl roce. Zábav na palubě je hodně. X krát chodí na wc jen aby se prosel. Mám teda celkem klidne děti, nikdy neplakal, dceři jsem dala prso, synovi koupila nudlovou polevku (sice kentus) ale s nudlemi si pohrál a má je rad. Než projdete časopisy, telefon, rikanky, koukani z okenka, wc bude konec letu. Víc se zžijete. ;) a jste na to dva!

Příspěvek upraven 29.12.17 v 14:55

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 29.12.17 14:54

@smajlik345 To zabere na chvilku a co dál??

PAN66
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 29.12.17 14:57
@hanka.br. píše:
Asi hlavně řešte, proč se vaše dcera takhle chová, protože aby byla až tak divoká, že je to z toho špatně a nedá se vůbec zvládnout, to úplně normální taky není.

normální to je, mám taky divocha, my odsunuli let až ji budou tak 3,,, za ty nervy zda to projde mi to nestojí..takže dovča jen po čr či max okolní státy vlakem, kde se dá lítat po vlaku, ale i to je nekdy nad naše síly, pre je to zážitek teda..prostě živé dítě, znám moc dobře i z okolí, pokud se jim k tomu přidalo období vzdoru..lituji..my taky nedojedeme tram ani metrem vsedě jednu zastávku..leda zabavit jídlem a mobilem, což nedělám v mhd, ale zbarlo by, ale taky na chvíli ne na 2 a půl hodky..kdo ví, třeba by byla v letadle hodná, já to zkoušet nebudu :)

zakl. promluv si s přítzelem, zda vám to stojí za ty nervy, v kolik letíte?
jo ještě dodám, že děti dost řvou při startu, zalahne jim v uších, tak at něco žvejká, ale může být pak mrzutá, já jako bezdětná letela 3 hodky a tam asi rok a půl staré dítě, řvalo a řvalo, všichcni cestující toho mělo plné kecky, uslo až 40 min před příletem, hrozný, matka v nervu, a to jen řvalo, nevztekalo se či nedělalo scény, brečelo..i tak hrů­za

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 29.12.17 14:58
@smajlik345 To zabere na chvilku a co dál??
@Anonymní píše:
Ahoj,

poletíme z vídně, cesta vlakem ok, mala poběhá, chvíli v kupe, vlak dáváme, byt je to nekd o hubu též, když je plno..ale ten let..ani nevím, do čeho jdeme, když jsem nikdy neletěla, zkusíme zabavit tabletem pohádky, nejakou sladkost - vše je pro ní výjimečné, tak by u thoho chvilku mohla vydržet, ale i tak 2 a půl hodky, prosím ozkušenosti ty s živými dětmi, jak jset dali let? díky

Ráda asi není možná koupit nějaké nové hračky to dítě na nějakou dobu zabaví…v létě jsem letěla z dcerou na dovolenou let 2hodiny dceři byl 1a půl let nic moc brečela ječela ke konci letu usnula…nic na ní nezabíralo a ještě vám pomůžou perfektní spolucestující převážně důchodci kteří se na vás otáčejí se vstek výrazem v obličeji…co jako to dítě řve!!!každé dítě to zvládne jinak ale nejste sama která má před létem nervy

Olcatko
Kelišová 5298 příspěvků 29.12.17 15:01
@hanka.br. píše:
Asi hlavně řešte, proč se vaše dcera takhle chová, protože aby byla až tak divoká, že je to z toho špatně a nedá se vůbec zvládnout, to úplně normální taky není.

Také mi přijde divné že by se dítě nedalo zvládnout ale asi to tak někde je. Na vzlet a přistání kvůli tlaku ji dejte něco cumlat. Při odbavování byla vždy zabava, pomáhal syn dceru jsem měla v nositku, teď už taky pěkně šlape. Ale fakt jsem ráda že mám s dětmi zatím hezky vztah a jsou ok.
A někde tam jet autem? I když já bych autem nejela s dětmi, to radši letět.

selia
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 9 inzerátů 29.12.17 15:04

Taky jsem letěla takhle dlouho s eposedným 2,5, nakonec dobrý, na vzlet a přistání měl gumové medvídky, jinak kupodivu docela dlouho čuměl z okna, všechno bylo zajímavé, sledoval na obrazovce kde jsme atd. Máte objednané nějaké dětské jídlo / balíček? To taky bývá fajn.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 15:11

@Ivana 85 bohužel máme,. máme je ale pojištěné, dětská by i napsala, že ze zdrav. důvodů třeba nemůžeme letet..bohužel let vychází, no cesta tam, večer usíná kolem 8, let je od 17:50, polední spánek má od 13 - 14:30 dost pravidelný, je dost režimová, let zpět, 14:30 - takže na spánek bude při odbavení, zkusíme ji udržet, no to bude protivná, když vytuhne a vzbudíme ji, bude řev..ach jo..přítel tohle nechápe, on to zabookoval, že se nemůžeme pořád přizpůsobovat dítěti, ok beru, ale zrovna tohle..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >