Letecky Španelsko nebo Řecko?

249
7.5.17 09:21

Letecky Španelsko nebo Řecko?

V lete bufe memu zlaticku 2,5 roku a ja premxslim. o dovci u more. Laka me to, protoze more miluju ale bojim se aby se na plazi nespalil nebo nechtel porad do more. Je to vodni zivel a jak vidi vodu vlezla by do ni i s oblecenim.
A kdyz uz tak nevim jestli je lepsi Řecko nebo Španelsko. Oboje zeme me lakaji. Mate nejake zkusennosti nebo pripadme by ste doporucili konkretne i destinaci? Dekuji za typy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.5.17 10:15

Doporucuji z Recka Kretu ale byli jsme i ve Spanelsku. Obe zeme vhodne pro deti, zalez asi na lokalite, plaz a hotel. Nejlepsi je funtazijni hotel. Idealni je jet v zari, more je prohraty a slunce nema takovou sili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2038
7.5.17 10:36

Volila bych raději Řecko, ve Španělsku bývají veliké vlny. Pro mě je Řecko srdcová záležitost, byli jsme na Chalkidiki, na Korfu, na Kypru a všude super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 10:37

My byli s 16m v Barcelone, pres den na plazi, pak vecir couracka mestem, 2 dny jsme jinak litali jen po pamatkach, na kazdem rohu detske hriste, takze jsme i davali pauzu na klouzacku… pak jsme jeli do hor za kamoskou jeste na par dni a byla to pecka. kazdopadne jsme tam byli v zari a bylo tam krasne teplo a teply more. Ted bych nejela, more bude studeny. Recko me osobne nebavilo, byla jsem na Kos a Krete, ale ja mam radeji vetsi mesta, kde se toho vic deje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17048
7.5.17 11:06

Byli jsme na Menorce, moře krásné, čisté a klidné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
7.5.17 13:34

Já myslím, že je to vcelku jedno, jen je důležité vybrat místo vhodné pro děti. Aby třeba byl pozvolný vstup do moře (ve Španělsku na Costa Brava byl sesup). Pak také aby okolo bylo nějaké hřiště. A za mě bych volila spíš než hotel ubytování typu bungalov… a také bych volila spise září. Spálit se může i dospělý, natož děti. Přes poledne se schovat, stejně asi spinká, ne? No a z kraje doporucuju ať má tričko i třeba do vody, slunečník.
A já bych letěla přesně jak píšete- Řecko, Chorvatsko, Španělsko. NIKDY BYCH S MALÝM DÍTĚTEM NEJELA DO EGYPTA, TUNISU… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40721
7.5.17 13:36

Ja s ditetem doporucuju zakynthos :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
7.5.17 13:40

@AndelaCerna musím zavzpomínat- také jsem byla na Kosu, tehdy ještě svobodná a bezdetna :D Bylo tam pusto prázdno, pro mě naprosto dokonale- svatý klid :mrgreen: A ta dlouhá pláž, běhala jsem podél moře kilometry… Ale chápu, že kdo má rád rusneji, musí jinam. Třeba Costa Brava ve Španělsku pro mě zase byla odstrašující :roll: A to jsem tam byla na konci září. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40721
7.5.17 13:45
@Jírovka píše:
@AndelaCerna musím zavzpomínat- také jsem byla na Kosu, tehdy ještě svobodná a bezdetna :D Bylo tam pusto prázdno, pro mě naprosto dokonale- svatý klid :mrgreen: A ta dlouhá pláž, běhala jsem podél moře kilometry… Ale chápu, že kdo má rád rusneji, musí jinam. Třeba Costa Brava ve Španělsku pro mě zase byla odstrašující :roll: A to jsem tam byla na konci září. :mavam:

my co byli v recku -kreta, korfu, pelopones, zakynthos, rodos.. tak vsude byl na plazich klidek, nikde nebyla hlava na hlave.. ve spanelsku jsme byli jen jednou v loret de mar a to jako bylo sileny, taky v zari.. vlny jako prase.. hlava na hlave.. no nic pro me.. ale tusim na krete jsme meli taky dost vlny.. tam bylo vetrno, ale taky zalezi na tom do jaky casti se jede..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
7.5.17 20:38

Byla jsem na kosu a krete.kos pusto prazdno ale klid more taky dobry.ja si to uzila hlavne v hotelu byl to luxus :mrgreen: hlavne ty nabrana kila :mrgreen: kreta krasna promenada more studeny v cervnu ale libilo se mi.
Spanelsko byli jsme na mallorce i se synem 4 roky a supr dovca more supr. na vylete jsme byli v La palma a uzili jsme si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.18 08:45

Obnovuji diskuzi. Řecko nebo Španělsko s malými dětmi 1, 3 a 6 let? All inclusive, v areálu zábava pro malé děti - bazény, skluzavky… Nejlépe bungalov, pláž písčitá. Máte osobní zkušenost, nebo tip na ubytování? Poletíme kolem 20.8., chtěli bychom na 10 dnů, cena do 100 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.18 08:58

@mašlička doporučuji hotel arminda&spa na Krete, plaz piscita, bez vln, v hotelu vyborne zazemi pro deti, 2 male bazeny s tobogany a klouzackami, je to funtazijni hotel do castky 100 tis byste se vesli, my byli vloni 3 dospeli a dite na 11 dni a stalo to 100 all inclusive.
Obavam se ale ze je hotel jiz na sezonu vyprodany,, je hodne oblibeny, my jsme letos zvolili ten samy hotel a objednavali jsme jiz v zime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama