Letní dětský tábor - vedoucí

113
24.4.17 17:55

letní dětský tábor-vedoucí

Ahoj, prosím najdu tu někoho, kdo jezdí na tábor jako vedoucí? :-) Díky. Leona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

10424
24.4.17 17:58

Jezdívala, zlatá studentská léta ;) Teď už svůj volný čas věnuji raději svým dětem. Potřebuješ vědět něco konkrétního?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
24.4.17 18:35

@leja.t dřív jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16577
24.4.17 18:37

Take jsem jezdila nekolik let, nez jsem otehotnela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
24.4.17 18:45

@unuděná Já jezdím i s dětma svýma :-) Jezdí i manžel no :-D
@Berousik jéé, paráda.
@Káťa19 Tak ty mi taky určo poradíš :-)))

Holky, tak teda. Letos máme téma Vesmírná mise. Nevím jestli je to tím vykojeným mozkem nebo spánkovým deficitem, ale nejsem schopná vymyslet žádné hry k tomuto tématu, kdyby vás teda prosím cokoliv napadlo, ozvěte se mi!:-))

A ještě, když budete znát nějaké další různé hry třeba jen seznamovací do oddílu, tak se také o ně podělte!
Budu vám moc vědčná!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7178
24.4.17 18:51

@leja.t Na toto tema jsem „pred detmi“ taky delala tabor, kdyz budu mit vecer chvilku, napisu SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69713
24.4.17 18:53

@leja.t Tak hry jakékoliv, každá hra se dá navléknout na téma ;) nevím tedy jak máte tu misi pojatou, jestli vyloženě jen vesmír nebo jako měli jednou my - cestu po různých planetách - tam můžeš vymyslet naprosto cokoliv, od civilizace na úrovni lovců mamutů, přes planetu otesánků až po světélkující housenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
24.4.17 18:59

@Hobitka Děkuju!!!

@j.a.n.i1 Díky! Já se k tomu, když tak večer víc rozepíšu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31348
24.4.17 19:24
@leja.t píše:
@unuděná Já jezdím i s dětma svýma :-) Jezdí i manžel no :-D
@Berousik jéé, paráda.
@Káťa19 Tak ty mi taky určo poradíš :-)))

Holky, tak teda. Letos máme téma Vesmírná mise. Nevím jestli je to tím vykojeným mozkem nebo spánkovým deficitem, ale nejsem schopná vymyslet žádné hry k tomuto tématu, kdyby vás teda prosím cokoliv napadlo, ozvěte se mi!:-))

A ještě, když budete znát nějaké další různé hry třeba jen seznamovací do oddílu, tak se také o ně podělte!
Budu vám moc vědčná!

no já nevím - nešlo by třeba vymyslet situaci, že ufoni navštívili tuto planetu. Děti ji mají za úkol ufonům představit. Kolik má kontinentů, jakými jazyky se na ní mluví, jaká jsou na ní světová velkoměsta…a tak :nevim: A hned tu máme znalostní kvíz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
24.4.17 19:26

@Burj Chalifa Boží! To by mě asi nenapadlo tentokrát. Děkuju!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama