Liberec Ještěd

Anonymní
17.5.17 19:30

Liberec Ještěd

Prosím prosím, kdo je z Liberce nebo to tam dobře zná. Chci se vydat s malým prckem v kočárku na Ještěd. Dá se to zvládnout. Někdo mi říká, že je to pitomost, že se tam jde po silnici, kde jezdí hodně aut.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31691
17.5.17 19:32

Hodně aut tam nejezdí, sem tam nějaký. ale už je to pár let, co jsem tam byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32337
17.5.17 19:34
@Anonymní píše:
Prosím prosím, kdo je z Liberce nebo to tam dobře zná. Chci se vydat s malým prckem v kočárku na Ještěd. Dá se to zvládnout. Někdo mi říká, že je to pitomost, že se tam jde po silnici, kde jezdí hodně aut.

V pohode to pujde neboj. Taky jsem jezdivala kocarem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7096
17.5.17 19:34

Nebo můžeš jet lanovkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 19:41

@PetraJ s kočárem by mě na lanovce lidi asi ukamenovali :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.17 19:43

Našla jsem nějaký parkoviště tak cca 1km od vrcholu a tam vede nejspíš ta silnice :) tak chci znát radši víc názoru, než to vzdám předem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
447
17.5.17 19:43

My tam byli s kocarkem cca 10 dni zpatky a lanovka naprosto v pohode. Doba jizdy jsou asi 2 minuty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 19:45

@Anny2148 fakt? :D tak to děkuju za info. A budu teda ještě otravovat. U lanovky se dá parkovat? Pojedu tam prvně tak abych tam neprudila pražskou značkou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7096
17.5.17 19:48

S kočárkem tam můžeš normálně. Platíš si za něj, tak tě lidi nemaj za co kamenovat. Můžeš si vzít sebou i kolo. Já tam měla psa a nikdo nic neříkal. Ale můj je placatej, tak moc místa nezabíral. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7096
17.5.17 19:50
@Anonymní píše:
@Anny2148 fakt? :D tak to děkuju za info. A budu teda ještě otravovat. U lanovky se dá parkovat? Pojedu tam prvně tak abych tam neprudila pražskou značkou :mrgreen:

Kousek před lanovkou je velký krytý parkoviště. Když pojedeš po tý hlavní silnici, co vede Libercem a sjedeš směrem na Ještěd, tak přijedeš rovnou k němu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
17.5.17 19:58

Jak pisou ostatni. Je tam velke (placene) parkoviste a od nej je to k lanovce kousek. Nastup u spodni stanice byl v pohode, pani nas pustila zadem, takze jsme tam byli prvni a pristup byl bezbarierovy. Kdyz jsme jeli zpatky tak jsme museli dolu po schodech. Byly pomerne prudke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22085
17.5.17 19:59
@Anonymní píše:
Prosím prosím, kdo je z Liberce nebo to tam dobře zná. Chci se vydat s malým prckem v kočárku na Ještěd. Dá se to zvládnout. Někdo mi říká, že je to pitomost, že se tam jde po silnici, kde jezdí hodně aut.

Naposledy jsme tam byli s kočárkem sporťákem (malý nízký) lanovkou. Úplně v pohodě. Ta silnice od parkoviště Na výpřeži?! je taky ok, jeli jsme tam na kole (to byl nápad - na Ještěd a zpět na kole :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8683
17.5.17 20:06

My jsme tam pár dní byli ubytovaní, a je obrovský rozdíl v sezóně o víkendu a mimo víkend. Spíš než auta mi přišli docela nebezpeční cyklisti, někteří to fakt dolů pouští, my jsme takhle viděli dítě v kočárku, které chytlo amok, protože proti němu jel dost rychle jeden cyklista za druhým a míjeli je docela těsně a zrovna v blbé zatáčce. Z toho důvodu bych asi taky volila nahoru spíš lanovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18253
17.5.17 20:07

Po silnici nedoporucuju, jezdi fakt dost aut.Tou lanovkou je to ok..nejlepsi je to ale pro vetsi deti, kdyz jedes sedackovkou a pak cca 1,5 km pesky na Jested.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 20:10

@zrcadlo tak já mám prcka ještě v korbičce, takže cyklistu by neviděl :lol: šlo mi spíš o to, jestli tam nebudu za magora, když se vydám pěšky od nějakeho toho záchytného bodu. Má tam byt nějaka chata nebo restaurace nebo co to je.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama