Lichořeřišnicové kapky

275
20.8.15 10:53

Lichořeřišnicové kapky

Hezký den :)
Dost trpím na záněty močových cest a hlavně teď v těhu :( Před dvěma týdny mi byla zjistěna infekce a byla nasazena atb. Ani ne po dobrání jsem skoncila znovu v nemocnici, kde mi opět zjistili infekci moč. cest, ale prý je to zase jiná bakterie, tak nasadil jiná atb a řekl ať si koupím Brusinky Mega. Nechala jsem si koupit i lichořeřišnicovê kapky v lékárně a tam mi bylo sděleno, že jsou hodně silné a že se mám poradit se svým gynekologem než je začnu užívat. K mudr jdu az 1.září. zatím jsem v nemocnici, ale tady doktoři ani nevědí, že nějaké takove kapky vubec existuji :think: Moje otázka zní, jestli s těmi kapkami máte některá nějaké zkušenosti, kolik jste brali denně kapek a jestli to pomohlo. Jsem 21tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

BQ
5626
20.8.15 11:07

@JulieFl Brala jsem od začátku těhotenství a vše bylo v pohodě, dávkování podle doporučení na lahvičce. Na zánět mi zabírají perfektně. :palec: Kombinuji s brusinkovými preparáty a s Iskialem - ten mi hodně pomohl na imunitu a záněty jsou mnohem méně časté. Vyzkoušej, přeju ať rychle zaberou. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
9.5.17 17:03

Ahoj můžu na ty kapky ibalgin? normálně se mu vyhýbám obloukem, ale dnes už mi ta hlava praskne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Huk
614
9.5.17 17:12
@sandra001 píše:
Ahoj můžu na ty kapky ibalgin? normálně se mu vyhýbám obloukem, ale dnes už mi ta hlava praskne :zed:

Já myslím, že ano - jen ne zapíjet ibáč těma kapkama, obsahují trochu alkoholu (aspoň ty, kt. užívám já)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
9.5.17 17:26
@Huk píše:
Já myslím, že ano - jen ne zapíjet ibáč těma kapkama, obsahují trochu alkoholu (aspoň ty, kt. užívám já)

Ty moje taky, kapu si je dneska první den do čaje, tak zkusím a uvidím, zapiju něčím jiným. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Huk
614
9.5.17 17:30
@sandra001 píše:
Ty moje taky, kapu si je dneska první den do čaje, tak zkusím a uvidím, zapiju něčím jiným. Děkuju

Jestli jsi je začala používat dnes a bolí tě hlava, zauvažovala bych, jestli to není po nich a na pár dní vynechala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
9.5.17 17:45
@Huk píše:
Jestli jsi je začala používat dnes a bolí tě hlava, zauvažovala bych, jestli to není po nich a na pár dní vynechala

Mě už bolela ráno a kapky jsem vzala prvně v poledne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
9.5.17 18:30

Kombinace brufenu a kapek bych se nebála. Vždyť toho alkoholu do sebe kapkama dostaneš, jak když olízneš láhev od piva :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
9.5.17 18:39
@aleba píše:
Kombinace brufenu a kapek bych se nebála. Vždyť toho alkoholu do sebe kapkama dostaneš, jak když olízneš láhev od piva :nevim:

Už jsem ho tam hodila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
10.5.17 18:40

Holky ještě dotaz, za jak dlouho vám zabírají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama