Litva - jaké cestovní doklady?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaN26
Závislačka 4127 příspěvků 01.02.19 06:44
Litva - jaké cestovní doklady?

Holky, mám dotaz. Chlap se včera dozvěděl, že příští pondělí (11.2.) musí pracovně odletět do Litvy a co čert nechtěl má propadlý pas. Stačí mu občanka? Letí přímým letem z Prahy do Vilniusu. Moc díky :kytka:

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12110 příspěvků 01.02.19 06:49

pokud poletí jen tam a zpět, tak občanka stačí. Ale musí si hodně hlídat, kdyby byly někde problémy, aby mu nedali let mimo EU. Já jsem takto jednou málem skončila v Albánii pouze s občankou. Od té doby vozím pas všude…

sumys
Povídálka 50 příspěvků 01.02.19 06:49

@LenkaN26 Jistě, stačí, jsou součástí Schengenu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >