Má smysl udělat si TT?

Anonymní
9.7.20 10:31

Má smysl udělat si TT?

Zdravím, chtěla bych se tu poradit. Je mi téměř 23 let a doposud jsem měla vždy pravidelnou menstruaci (max jsem to dostala o den dřív nebo déle). Dnes je to 3tí den zpoždění. Jsem sice na dovolené u moře a je tu velké teplo, ale nikdy se mi kvůli tomu ani v minulosti menstruace nezpozdila. Břicho mě nebolí a nafouklaá jsem pouze že zdejšího jídla. Má smysl dělat si těhotenský test už tady a nebo mám zkusit vydržet do ČR (vracíme se pozítří). Předem děkuji za odpovědi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.7.20 10:34

Omlouvám se, zapomněla jsem dodat, že skoro 3 roky neberu antikoncepci a jinou ochranu nepoužívám. S přítelem si dáváme pozor jak jen to jde, ale párkrát se stalo, že vše skončilo.. no ve mně. Naposledy se to stalo před cca 12ti dny.

• Nahlásit
  • Citovat
3258
9.7.20 10:34

Klidně si ho udělej pokud máš podezření.. Pokud bude negativní, těhotná nebudeš, a vyraz k lékaři pro vyvolavacku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.20 10:37

Do ČR to vydrží. Můžeš ho mít i falešně negativní. Jestli těhotná jsi, tak nejspíš budeš i pozítří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
9.7.20 10:47

Udělala bych si až v ČR, mne se jinak na cestách taky zpozdila MS :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
9.7.20 10:58

Ja bych si test udelala, uz jen proto, ze bych se pripadne tehotna trochu stranila alkoholu, morskym plodum a dalsim primorskym radovankam. Jestli ale nic z toho nedelas, tak klidne pockej do CR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama