Reklama

Maca a nepravidelná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 04.03.18 21:04
Maca a nepravidelná menstruace

Dobrý den, mám problém… Mám od 12 velmi nepravidelnou menstruaci ( doktorka ví). Jen bych se chtěla zeptas, zda máte někdo zkušenosti s kořenem MACA a jeho vliv na menstruační cyklus? A zda byste neměli jiné „metody“ na tento problém? Děkuji za případnou odezvu. :(

Reklama

Reakce:

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 04.03.18 21:08

A kontryhel jsi zkoušela? mam spíše delší cyklus a když sem pila každý den čaj, do cca 14dc tak pak menstruace přišla dřív
macu mam doma taky, ale je to hnus :) i smoothie to zkazí :roll: :mrgreen:

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 04.03.18 22:39

Maca spíš zvyšuje hladinu estrogenů, což si nemyslím, že by tento problém moc řešilo. Jak píše Laurie, zkuste kontryhel čaj pít 14 dní po menstruaci, dobrá je taky směs kontryhel + maliník + řebříček. A k tomu třeba dlouhodobě pupalkový olej.

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 05.03.18 07:45

@stonožka12 http://www.hemann.cz/cz/11/femigard , jestw jsem nasla a cetla dobre recenze na tento pripravek, co myslite? :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama