Kočka kýchá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaudia333
Nováček 8 příspěvků 04.02.19 22:26
Mačka kychá

Prosím Vás potrebujem radu :nevim: máme kocúra, ktorý má cca 6 rokov. Teraz v zime dostal nejaký strašný vírus že začal kychať, kašľať a už prestáva pomali aj jesť :,( neviem ako mu mám pomôcť keďže kocúr nieje tak úplne náš ale viem že nikto ho k tomu veterinárovi nezoberie :roll: pretože im je ukradnutý a tak mu chcem pomôcť aspoň ja síce k veterinárovi sa tiež nemam ako dostať ale možno by ste mi poradili niečo na domácu liečbu :(

Reakce:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 04.02.19 23:00

Nás kocourek se loni také nachhlladil. Bylo potřeba ho udržovat doma v teple, během pár dnů se z toho dostal. Myslím, že mu ani veterinář žádné leky nedával.

Majinka7
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 04.02.19 23:00

@Klaudia333 ahoj, me nastydli kotata,kychala, kaslala, teklo jim z nosu, min zrali, tak jsem je dala do koupelny, kde je teplo, za par dni byly mnohem lepsi, ale nevim s tim kocourem kdyz je cizi davat si ho do bytu, mozna do kotelny, garaze, vystlat mu krabici, dat jidlo a vodu :think:

Ou
Kelišová 6222 příspěvků 05.02.19 09:43

Jestli už nežere, tak měl být u veterináře už dávno. Bez pomoci patrně zemře.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 05.02.19 11:08
@Ou píše:
Jestli už nežere, tak měl být u veterináře už dávno. Bez pomoci patrně zemře.

Tak dramaticky bych to neviděla. Nachlazení je u koček poměrně častá věc a nechutenství při něm také. Vždyť ani člověk při nemoci nemá chuť k jídlu. S veterinářem souhlasím, bylo by dobré k němu kočku dopravit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >