Maďarsko s dětmi

941
18.2.16 11:16

Maďarsko s dětmi

Přemýšlíme, že bychom letos vyrazili s detma(7 a 1,5let)do Maďarska. Asi nějaké lázně spojené třeba s vyletem nebo tak nejak. No aby se ta starší nenudila. Kdo jezdite můžete něco doporučit? Kam, co se kde dá podnikat nebo kde je dobré vyziti? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5887
18.2.16 11:22

@mína77 My jezdíme každý rok do Zalakaros - děti se tam rozhodně nenudí. Ty chtějí být pořád naložené ve vodě - jsou tam velké termální lázně (teď už hodně zaměřené na rodiny s dětmi). To spíš my s manželem se snažíme vždy zařadit na některé dny i nějaké výlety, protože nám koupání brzy leze krkem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14370
18.2.16 11:30

My jezdíme do Sárváru. Pro děti je to tam bomba :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
18.2.16 12:22

Díky, kouknu na to. Jezdite přes cestovku nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
18.2.16 12:47

@mína77 My jezdíme sami. Máme tam už vychytané bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
18.2.16 14:58

Http://www. parkinnsarvar. hu/park-inn-sarvar-radisson&lang=cz

Sarvár, super pro děcka, jak venku, tak ve uvnitř. Jezdíme tam každý rok ke konci května.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
18.2.16 15:08

Taky jsme byli v Sarvaru, ale už před 7 lety a ještě v zimě, prý už je to tam teď zas o moc lepší. Letos mě to Maďarsko taky napadlo a chtěla bych zkusit zas něco jiného. @bartsch Ten Zalakaros je jak daleko? nechceš mi hodit nějaký odkaz na ubytko? Třeba i do zpráv. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
18.2.16 15:16

Mamka mi říkala, že podle fotek na internetu je toho v tom Zalakarosu větší vyžití tak uvidíme. Naši v tom Sarvaru byli loni a taky prý dobrý. Ten Zalakaros je od nás cca 500km, z JC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
18.2.16 15:18

Ale pokud bys netrvala na Maďarsku, tak je super i slovenské Štúrovo, je to na hranici s Maďarskem, taky dost velký komplex, asi největší na Slovensku, z bazénů vidíš do Maďarska, dělají tam i výlety tím vláčkem na kolách, dokonce se z tama dá zajet na jednodenní zájezd autobusem do Budapešti. Ceny vcelku lidové, za jídlo i vstupy, ze všech termálů co jsme na Slovensku byli asi nejlevnější a nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
18.2.16 16:02
@mína77 píše:
Mamka mi říkala, že podle fotek na internetu je toho v tom Zalakarosu větší vyžití tak uvidíme. Naši v tom Sarvaru byli loni a taky prý dobrý. Ten Zalakaros je od nás cca 500km, z JC.

Je to tam velké, hodně atrakcí. Před pár lety to uzpůsobili hodně pro děti, dřív tam bylo atrakcí mnohem méně. Teď se tam vyřádí od malých batolat až po puberťáky. Naše děti od tam nikdy nemůžeme dostat :mrgreen: My máme Zalakaros okolo 380 km, jezdíme přes Rakousko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
18.2.16 16:11

@hanyny Koukni tady: http://mapy.cz/zakladni?…
Ubytování - my jezdíme sem: http://www.booking.com/…ents.cs.html
S panem a paní Balla se už za těch pár let, co k nim jezdíme, známe, tak píšeme ohledně ubytování přímo jim. Ubytování mají v provozu od května do září. Pan Balla je Maďar (žijící v Německu), paní je Němka, takže i hodně dbá v domě na čistotu a pořádek. To mám ráda, vím, že ona vše vždy „pinktlich“ :D Ale oba jsou moc sympatičtí. U domu je velká zahrada, tak se tam děti vyřádí. Ale jinak je Zalakaros plné apartmánů, stačí zadat na netu a vyběhne toho spousta ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
18.2.16 16:30

@mína77 jezdíme do hajduslo boslo nebo tak nějak :lol: malý měl necelý rok je to tam super je to u debrecenu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
18.2.16 17:35

Loni jsme byli v Egeru, hotel Flóra - http://hotel.invia.cz/…arska/flora/?… . Bezvadné, doporučuju - výletů v okolí dostatek, stačí googlit, případně SZ a poradím. V ceně pobytu bylo i neomezené vstupné do termálů a do hotelového wellness. Výborná kuchyně. Jela bych zas. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
18.2.16 19:02

@bartsch Krásny apartmán, opravdu. Já se uz právě dívala na mapy, přesněji to máme přes Rakousko nějakých 480km 5,5hodin cesty. Mamka volala dnes do nějaké destičky, že bychom bydleli přímo tam snad s polopenzi, 2dospeli, dcera 7let a druha 1rok snad nejak okolo 12tisic asi na 5dnu. Musím to ještě prostudovat, tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama