Majitel vyhledává problémy

Anonymní
7.4.21 19:04

Majitel vyhledává problémy

Dobrý den, nevím co mám vůbec dělat.
Dala jsem výpověď z najmu na dobu neurčitou, výpověď začala platit 1.4 a trvá 3 měsíce.
Kauci tam mám 20 tisíc bydlela jsem tam rok.
Nyní jsem se odstěhovala (nájem tam stále platím až do ukončení doby 3 měsíců).
Jenže od té doby mě majitel začal uháněl s problémy. Má kolem domu kamery, takže sleduje co se kde děje. Chodím si tam ještě vyprat věci, než si odstěhuji pracku ale na to mám myslím nárok protože platím stále nájem.
Dnes mi volal ze proč to dělám když už bydlím někde jinde? Říkám ze snad stále platím nájem tak na to mám právo. Byt byl opravdu strašný, když sem se stěhovala tak vypadalo všechno v pořádku jenže časem to začalo všechno vycházet na povrch (malý kotel na vodu = teplá voda při sprchování maximálně 10 minut) potom se muselo cekat hodinu abych mohla umýt nádobí), byt byl v bývalém rd který předělal na bytovky. Takže všude ještě vlhko ( vlhké stěny, podlaha vsechno) nemohla sem nic položit na zem protoze to splesnivělo. Nábytek mi komplet splesnivel, Po týdnu od nastěhování přetekl záchod. Takže všechny výkaly po bytě.
Obviňoval mě ze sem tam hodila hadr nebo něco a že to budu platit já :zed: potom tedy zavolal havarku která tam strčila kameru a zjistilo se ze tam je flaška od piva, bez omluvy.
Dále pak celou zimu mi netopil a ještě řval ze bych měla více větrat(chodím na 8h do práce s vždy sem otevřela ventilacku).
Bojím se ze mi nevrátí kauci a něco si najde. Byt je naprosto v pořádku. Bojím se aby tam něco neprovedl než skončí smlouva. Byt je celkem daleko od toho kde teď bydlím takže se tam dostanu 1× za týden. Klíče od bytu majitel má.
Jak to mám uhlídat aby se v bytě nic nestalo? Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1592
7.4.21 19:26

...

…domluvit se s ním ať si byt přebere už teď, navalí hned kauci výměnou za klíče. A s tím nájemným ať se holt udáví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2496
7.4.21 19:48

Ano, domluvit se na predani, vse zdokumentovat, nafotit, byt asertivni a doufat, ze to dobre dopadne. Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
7.4.21 22:27

Nebooj, majitel si nebude chtít poškodit vlastní byt. Pro jistotu vše nafoť. A příště žádné,,klíče od bytu majitel má". Při stěhování vyměnit zámek a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
8.4.21 08:50

Presne, priste vymen zamek a az se budes stehovat, das ho zase zpatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat