Majitelky praček Whirlpool - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ecila13
Nováček 4 příspěvky 30.06.19 14:49
Majitelky praček Whirlpool - dotaz

Hezký den, mám dotaz. Když otočíte prázdným bubnem u vypnuté pračky Whirlpool, slyšíte otáčky motoru? Zní to trochu jako kdyby něco jemně drhlo za bubnem.

Před tím jsme měli Samsung a tam byl motor slyšet jen při praní. Na volnoběh byl potichu.

Tak nevím, jestli je to nějaká závada, nebo je to normální. Díky.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 15:20

Ahoj, pračku máme cca 3 roky. A cca po čtvrt roce začala dělat divné zvuky. Byl tu i opravář od té firmy a řekl že je zcela v pořádku. Chvílemi jsem měla pocit, že bouchne, nebo z ní výteče voda.. Zatím nic. Peru v ní nadále. Zvuky mi přijdou zvláštní dodnes oproti jiným pračkám. A co se týče desingu, tak mi praská a rezne v oblasti otvírání. Mám ji vrchem plněnou :?

AlcaBa
Stálice 58 příspěvků 30.06.19 16:41

@Ecila13 ano nám to dělala taky. Ale roky ti nevadilo. Po 13letech odešla min. měsíc

Ecila13
Nováček 4 příspěvky 01.07.19 13:26

@AlcaBa Děkuji za radu.
Je super, že vám vydržela 13 let. Nám odešel Samsung po 12ti - ložiska a hřídel, oprava by stála 4000, tak jsme koupili Whirlpoolku na 6kg v akci za 6000. Pere výborně, ale oproti Samsungu je hlučnější a má zvuky navíc :)

AlcaBa
Stálice 58 příspěvků 01.07.19 15:12

@Ecila13 no mi máme jakousi Lörd. Odnož Boshe prý. Ale nedělám si iluze že nám ty pračky zas vydrží tak dlouho..nepřímo mi to potvrdil i prodaváč :roll: vše teď dělají aby se to brzo pokazilo :zed:

Ecila13
Nováček 4 příspěvky 01.07.19 15:50

@AlcaBa To máte pravdu. Když teď koupím jakýkoliv spotřebič (třeba fén), tak je oproti tomu starému takový vetchý :)
Připadá mi, že i oblečení je čím dál tím tenčí :) (v C&A), ale je fakt, že je to všechno levný.

Vzpomínám si, že před revolucí kupovali rodiče pračku za 6000, což byly tenkrát tři. měsíční platy…

AlcaBa
Stálice 58 příspěvků 01.07.19 20:31

@Ecila13 máte pravdu…bohužel ani ty drahé věci nejsou zárukou kvality a pak ‚babo raď‘ co vybrat a koupit :nevim:

Ecila13
Nováček 4 příspěvky 02.07.19 13:24

@AlcaBa
Beru to podle aut, kvalitní jsou z Německa, Švédska, USA, Japonska, Korey.
Hlavně nic z jihu, Itálie, Francie, Turecko…

Lord/Bosch a Whirlpool by měly vydržet.
Tak ať nám holky slouží :)

Váš příspěvek
Reklama