Reklama

Maliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zděnka
Kecalka 129 příspěvků 12.09.08 20:35
Maliny

Ahojky, máme stáleplodící maliny, které jsou velice dobré a nejsou kyselé. Od kdy je můžu dávat malé????

Reklama

Reakce:

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19170 příspěvků 12.09.08 22:55

Zkus,uvidíš. :wink: Buď se osype nebo ne. Já jsem dala maliny malému před týdnem.A dobré­.Neosypal se. :wink:

KalinkaIvča
Závislačka 4308 příspěvků 12.09.08 23:05

Ahoj Zděnko,

taky jsem dávala, už někdy v létě a v pohodě, ať už „kousat“ celé plody nebo jsem to rozmixovala, Honzíkovi moc chutnaly … a dávala jsem i ostružiny.

Ahoj I.

sandrik
Neúnavná pisatelka 19775 příspěvků 13.09.08 13:13

pokud jsi se doteď nesetkala u malé s nějakou alergií na ovoce, tak bych to zkusila, uvidíš, jaká bude reakce, nejdřív trošku a pak kdyžtak víc. Jak psaly holky - v nejhorším se osype, ale myslím, že maliny nepatří mezi moc dráždivé.
 Sandra

Zděnka
Kecalka 129 příspěvků 13.09.08 21:31

Děkuji všem za odpovědi. malá všechno ovoce snáší dobře, ale radši se přeptám zkušenějších. Takže ještě jednou děkuji :wink:

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 18.04.12 18:58

Ahoj, koupila jsem malé bezlepkovou hami malinovou kaši od 6. měsíců, malá má 7. Zjistila jsem ale, že maliny se smí až od roku. Instantní kaše ještě ředím půl na půl Nominami. Myslítě, že jí to můžu dát? :think:

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 18.04.12 19:00

Já myslím že malina jako takových tam moc není a když,tak jsou upravený

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 18.04.12 19:01

Já jsem dala maliny malému hned asi v 5 měs. do kaše, to jsme měli poslední podzimní. Ale to jsem je ještě podusila pro jistotu s troškou cukru, protože byly hodně kyselé. A protože se neosypal, tak jsem mu začala dávat co máme zavařené a později i zamražené syrové. Samozřejmě přepasírované.

danyk
Generální žvanilka 23298 příspěvků 18.04.12 19:18

Taky ji mám a papká a dobrý, má 7 měsíců.

MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 18.04.12 19:51

Já maliny přidávám do téhle kaše. :) Povařené, přepasírované. A to od toho 6.měsíce. Už předtim měl i jahody a borůvky, ale všechno se musí trochu zkusit co to udělá. Ale že by ta kaše byla kromě růžový barvy a malinový vůně nějak nacpaná malinama, to pochybuju. :pankac:

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 18.04.12 19:55

Děkuju za odpovědi.
@MuffinkaM @careynka Taky mě napadlo, že to beztak vidělo maliny max tak z rychlíku :pankac: .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >