Maliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zděnka
Kecalka 129 příspěvků 12.09.08 20:35
Maliny

Ahojky, máme stáleplodící maliny, které jsou velice dobré a nejsou kyselé. Od kdy je můžu dávat malé????

Reakce:
jirabobes
Neúnavná pisatelka 19199 příspěvků 12.09.08 22:55

Zkus,uvidíš. :wink: Buď se osype nebo ne. Já jsem dala maliny malému před týdnem.A dobré­.Neosypal se. :wink:

KalinkaIvča
Závislačka 4308 příspěvků 12.09.08 23:05

Ahoj Zděnko,

taky jsem dávala, už někdy v létě a v pohodě, ať už „kousat“ celé plody nebo jsem to rozmixovala, Honzíkovi moc chutnaly … a dávala jsem i ostružiny.

Ahoj I.

sandrik
Neúnavná pisatelka 19817 příspěvků 13.09.08 13:13

pokud jsi se doteď nesetkala u malé s nějakou alergií na ovoce, tak bych to zkusila, uvidíš, jaká bude reakce, nejdřív trošku a pak kdyžtak víc. Jak psaly holky - v nejhorším se osype, ale myslím, že maliny nepatří mezi moc dráždivé.
 Sandra

Zděnka
Kecalka 129 příspěvků 13.09.08 21:31

Děkuji všem za odpovědi. malá všechno ovoce snáší dobře, ale radši se přeptám zkušenějších. Takže ještě jednou děkuji :wink:

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 18.04.12 18:58

Ahoj, koupila jsem malé bezlepkovou hami malinovou kaši od 6. měsíců, malá má 7. Zjistila jsem ale, že maliny se smí až od roku. Instantní kaše ještě ředím půl na půl Nominami. Myslítě, že jí to můžu dát? :think:

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 18.04.12 19:00

Já myslím že malina jako takových tam moc není a když,tak jsou upravený

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 18.04.12 19:01

Já jsem dala maliny malému hned asi v 5 měs. do kaše, to jsme měli poslední podzimní. Ale to jsem je ještě podusila pro jistotu s troškou cukru, protože byly hodně kyselé. A protože se neosypal, tak jsem mu začala dávat co máme zavařené a později i zamražené syrové. Samozřejmě přepasírované.

danyk
Generální žvanilka 23362 příspěvků 18.04.12 19:18

Taky ji mám a papká a dobrý, má 7 měsíců.

MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 18.04.12 19:51

Já maliny přidávám do téhle kaše. :) Povařené, přepasírované. A to od toho 6.měsíce. Už předtim měl i jahody a borůvky, ale všechno se musí trochu zkusit co to udělá. Ale že by ta kaše byla kromě růžový barvy a malinový vůně nějak nacpaná malinama, to pochybuju. :pankac:

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 18.04.12 19:55

Děkuju za odpovědi.
@MuffinkaM @careynka Taky mě napadlo, že to beztak vidělo maliny max tak z rychlíku :pankac: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >