Mám jít na kontrolu?

18.3.20 08:04

Mám jít na kontrolu?

Ahoj holky, dnes jsem objednaná na kontrolu, v těhotenství, šla bych tam po 6 týdnech.. Jsem aktuálně 29 tt. Denně sleduji jejich stránky, zda tam není uvedeno, že je nyní nějaká změna a pořád tam psali, že fungují normálně, bez omezení.. Vcera večer tam ale napsali, že ode dneška jedou v omezeném režimu jen pro akutní případy, ať zvazime nutnost návštěvy, a ať se po konzultaci se sestrou preobjedname na příští měsíc.. Včera už tam nikdo nebyl, dnes mají ordinační dobu od 9, teď to tam nikdo nebere.. A já jsem objednaná na 9:15, v systému mi ten termín pořád svítí..
Osobně si myslím, že nejsem akutní případ a měli by mě preobjednat, ale když se tam dovolam až v 9,tak kdyby chtěli, ať tam přijedu, tak to za 15 minut nestihnu, ještě bych předtím navíc musela zavezt dceru na hlídání..
Jak postupovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

934
18.3.20 08:10

@Beckyttine5 já bych jela se všemi možnými opatřeními. U nás právě proto funguje těhotenská poradna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 08:15
@Jessica4 píše:
@Beckyttine5 já bych jela se všemi možnými opatřeními. U nás právě proto funguje těhotenská poradna.

To mě taky napadlo, že někde psali, že berou jen akutní případy a těhotné. Ale u nás o těhotnych nic nepsali, tak nevím.. A bohužel se to nedá zjistit včas, abych se podle toho mohla zařídit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
18.3.20 08:19

Ja myslim, ze kontrola v tehotenstvi je dulezita, ze je to mysleno treba na preventivni prohlidky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 08:21

Děkuji za rady, tak tedy pojedu, v nejhorším mě zase pošlou zpátky domů..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
18.3.20 08:21

@Beckyttine5 nešla bych a zavolala tam o novy termin :think: je to ochrana i pro tebe :think:
Taky bych rekla, ze jako tehotna nejsi akutni pripad. Ted jsem preobjednavala diabetika (misto v pondeli ma prijit za 3mesice, recept poslala smskou) a to mi prijde vic akutni pripad, nez tehotna :think: ale asi zalezi na nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3005
18.3.20 08:30

Pokud nemas rizikove tehotenstvi nebo akutni problem, tak proboha zustan doma!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 08:35

@Beckyttine5 ja osobně bych tedy vubec se neridila tím at nechodis a zustanes doma ze nejsi akutni pripad… Jela bych normalne do poradny.. Uz jen to ze mi jde o kontrolu me samotne a miminka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
18.3.20 08:35

Ne, žádný problém nemám, ale buď do 5 minut vyjedu, nebo to nestíhám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 08:37

@Beckyttine5 i kdyz nemas problem.. Proste jed navic si myslim kdyby nebyla důležitá kontrola vetsinou sestricka vola at nechodis ale u tebe mi kontrola prijde dulezita :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
18.3.20 08:38

@Beckyttine5 Já bych na kontrolu šla. Kdyby si měla přeobjednat nebo čekat až to bude lepší tak by ses taky nemusela dočkat. Nikdo neví jak to tady bude vypadat, za 2 měsíce to může být ještě horší než teď. Vzala bych si roušku a šla bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
607
18.3.20 08:52

@1mila2 To je snad něco jinýho. Tohle může trvat i rok, odkládání těhotenských kontrol se nic neřeší. Diabetika za tři měsíce ok, to je něco jiného. Preobjednat se těhotná za tři měsíce, tak jde už rovnou rodit. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
607
18.3.20 08:52

@Beckyttine5 Já včera normálně šla, poradna pro těhotné funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 08:56

U nás včera ještě fungovala taky, jak je to dneska zjistím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3163
18.3.20 09:10

Jdu dneska na kontrolu ve 30tt, i kdyz nemam zadne akutni potize. Asi si tezko to bricho nekde treba na dva mesice odlozim, ze jo :roll: Pro tehotny vetsina ordinaci normalne funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama