Maminky pozor - soutěž o Tesco poukázky

578
4.6.17 07:54

Maminky pozor!!!

Pozor na soutěž kupony z Tesca!!! Čtěte na seznamu, nový trik podvodníků, ale že už i na emiminu?

Příspěvek upraven 04.06.17 v 08:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2740
4.6.17 07:59

Kupony z tesca zdarma jsou vir - aspon co jsem zahlédla na FB, doporučuji na podobné věci neklikat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
4.6.17 08:07

Tady něco podobného sdílel přímo admin.

• Nahlásit
  • Citovat
4.6.17 08:12

To od adminů snad vir není, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17053
4.6.17 08:20

@Levandulina ani bych se nedivila, s tim, jak tu finguji IT, tak by meneprekvapilo nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 08:26
@vokishka píše:
@Levandulina ani bych se nedivila, s tim, jak tu finguji IT, tak by meneprekvapilo nic.
:pocitac: :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
4.6.17 08:28
@Levandulina píše:
To od adminů snad vir není, ne?

tak ono ti může vir přijít od kohokoli…Já spíš koukám na obsah, od adminu tedy zprávy vždy mazu aniž bych je četla, komerční články nemám ráda, ale už před časem takto chodili kódy tuším do penny a taky vir

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 08:28

Dostala jsem to na whats app 2 x. Jednou kupony z Tesca a druhé z Alberta. Oboje jsem radši smazala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2586
4.6.17 10:30

Hihi, sranda. No a jak nakažené poznají že se chytly? Ještě že to rovnou mažu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7533
4.6.17 11:18

Já si myslím, že tady na emiminu se jedná o něco jiného než co psali na Seznamu. Na Seznamu upozorňovali na stránky tesco-cz a nabídku kupónů zdarma. Tady je to klasická soutěž ve spolupráci s akcniceny.cz, kde je možné vyhrát kupón po vyplnění dotazníku a zodpovězení soutěžní otázky (na normálních stránkách pro vyplňování dotazníků netquest.cz). Ale možná by se k tomu mohl vyjádřit i @admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12808
4.6.17 18:32

Dobrý den,

akce Vyhrajte poukázky do Tesca vir neobsahuje, jde o klasickou soutěž od webu Akčníceny. cz.

Doporučuji se podívat, jestli se vir nemohl k vám dostat nějakým stahnutým programem. :think:

Klidnou neděli,
admin Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama