Nejlevnější mobilní tarif?

8.5.17 09:25

Nejlevnější mobilní tarif?

Ahoj,
chtěla bych vás moc poprosit o radu ohledně nejvýhodnějšího tarifu, kde mi je jedno, co to bude za operátora, ale mám následující podmínky - žádná data, ale chtěla bych mít neomezené smsky do všech sítí a buď i neomezené volání do všech sítí nebo alespoň do T-mobilu. Máte prosím někdo nějaký tip? Případně moc a moc děkuji! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14397
8.5.17 09:36

A kolik ti je? Ja mam od t-mobilu tarif pro mlade, 399kc mesicne, neomezene smsky, volani do site zdarma, pak asi 100 volnych minut mimo sit a data, co mi vystaci na meisc v pohode (kolik presne nevim), pokud je ti vic jak 26 tak se to da kdyztak napsat treba na dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7096
8.5.17 09:39
@Kriss Tina píše:
A kolik ti je? Ja mam od t-mobilu tarif pro mlade, 399kc mesicne, neomezene smsky, volani do site zdarma, pak asi 100 volnych minut mimo sit a data, co mi vystaci na meisc v pohode (kolik presne nevim), pokud je ti vic jak 26 tak se to da kdyztak napsat treba na dite.

Tenhle tarif budu mít taky. Ale mladá už dávno nejsem, tak to bude muset být psaný na rodný číslo dcery. :lol: Jo a jsou tam 2Gb dat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 09:40

@Kriss Tina Děkuji za odpověď. :) Je mi 26 a děti ještě nemám, ale každopádně data právě vážně nechci vůbec a přijde mi zbytečné platit za něco, co nebudu využívat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
8.5.17 09:42

Já teda nemám t-mobile ale vodafone, ale napíšu to tu, třeba to někomu pomůže… přešla jsem z tarifu na kredit, pro 4 čísla mám volání za 1,90 Kč/min. a platím si 99 Kč měsíčně volání neomezeně do stejné sítě, (o něco víc stojí volání do všech sítí neomezeně) data taky nevyužívám… stačí mi na měsíc kredit 200 Kč
pokud bych si platila to volání do všech sítí neomezeně a nepsala smsky tak by se mi to vyplatilo víc než jakýkoliv tarif protože nevyužívám data

• Nahlásit
  • Citovat
14397
8.5.17 09:43

@růžovámalina tak pokud vim, tak zrovna od t-mobilu snad tarif bez dat neni, muzes si je vypnout, to udelal pritel, aby za ne neplatil, ale ma jinej tarif i i bez dat plati o 150kc vic jak ja…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7096
8.5.17 09:52

@růžovámalina - nejlepší bude, když si zavoláš operátorovi a řekneš, co by sis představovala. Já si tarif na jejich stránkách taky nevybrala. Buď tam bylo neomezené volání, což já nepotřebuju nebo tak bylo volání placené a dat asi 10 Gb, což je zase pro mě zbytečně moc. Tak jsem zavolala na operátora, řekla co chci a paní mi nabídla ten tarif pro mladý, což prej normálně nenabízej :lol:, ale fakt je, že na netu jsem ho nenašla.
Ale úplně nejlepší jsou zaměstnanecký tarify, doteď jsem platila cca 160 Kč měsíčně, měla jsem tam 30 min volání zdarma, 150 sms zdarma a 1,5 Gb dat. Ale bylo to přes bývalýho manžela, kterej mi to teď nechal zrušit. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9823
8.5.17 12:05

@růžovámalina Zkus se pripojit k eaukci dTestu https://www.chcivyhodnejsitarif.cz Treba se jim podari neco vyjednat. I kdyz po fiasku v Brne tomu moc neverim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.17 12:34

@PetraJ Pravda,zaměstnanecké tarify jsou super.
@růžovámalina Zkus se pozeptat po známých, často mohou mít víc čísel. Mamžel jich může mít 10.

Anonymně z důvodu ochrany soukromý, nesmíme říkat jaké máme podmínky u T-mobile.

19,90,– měsíčně, v tom mám 100 minut zdarma,100 sms zdarma. A volání v podnikové síti zadarmo. Jelikož máme v rodině tyto čísla, voláme si zdarma. Několik známých je také u stejné firmy, takže také zadarmo. A na ostatní čísla do všech sítí včetně pevných 0,50,– za minutu.
Syn nikdy neprovolal nic nad paušál.
Data 1,5 G je za 85,– a 150 mB za 39,–.Ale ty se nemusí k paušáliu dávat.

• Nahlásit
  • Citovat
3743
8.5.17 18:48

Anonymní, lze tedy získat nějaký výhodnější tarif než ten nyní okolo 500? Končí mi smlouva a opravdu si nepotřebuji platit data, která nevyužiji a nic jiného než volání na T-mobile nepotřebuji.
Už mám vyhlídlou náhradní variantu a opuštění t-mobile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
30.9.17 14:14
@Karellovo píše:
Ahoj mohu doporučit neomezený tarif - za 360,–včetně daně, volání neomezeně, sms neomezeně a internet je vceně. Je to tarif od virtuala. *** edit admin - odstraněn odkaz

Ceník poskytovaných služeb je určen pro osoby starší 60 let..hned první věta 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5938
30.9.17 16:04
@Karellovo píše:
Ahoj mohu doporučit neomezený tarif - za 360,–včetně daně, volání neomezeně, sms neomezeně a internet je vceně. Je to tarif od virtuala. www.emitis.cz/…_2015_ES.pdf

Internet je sice v ceně, ale pokud nezmíníte parametry, tak to nemá vypovídací schopnost. A 250 mega- tím asi nikoho neoslníte…
A ještě:
K ceně je účtován:

• Jednorázový aktivační poplatek 121 Kč
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22571
30.9.17 22:31
@Karellovo píše:
Ahoj mohu doporučit neomezený tarif - za 360,–včetně daně, volání neomezeně, sms neomezeně a internet je vceně. Je to tarif od virtuala. www.emitis.cz/…_2015_ES.pdf

To je moc :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.17 02:17

Pokud zaplatíš sponzorský poplatek 300,– tak jsi členem komunity a múžeš to využívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama