Maminky, můžu vyžehlit nebesa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 11.11.14 10:15
Maminky :) SOS :D

Můžu vyžehlit nebesa? :D Nezkroutí se? Nebo neroztaví? Nevím ale silon by se asi neměl žehlit, ne? :) Byly drahé a kdybych je nedejbože spálila tak by mě j**lo :dance:

Reakce:
anahry
Kecalka 372 příspěvků 11.11.14 10:17

Zehli na nejnizsi stupen pres rucnik nebo pres uterku.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 11.11.14 10:21

Přes nějaký hadr, utěrku, plínu a zkusila bych někde v rohu, co to udělá

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 11.11.14 10:27

@Emilie Tož to právě nechci nic zkoušet :D Nechi mit nikde zadny kousek spařený :D

jane-e
Hvězda diskuse 38140 příspěvků 11.11.14 11:04

Tak je nezehli a mas po starosti :nevim:

ala42
Kecalka 279 příspěvků 11.11.14 11:06

Já je měla pomačkané, jak přišli poštou, vyprala jsem na jemno a vyvěsila a sklady nebyly vidět :lol:

viccca
Kecalka 317 příspěvků 11.11.14 11:06

Přes plinu to nespalis.. Zehlim to párou a v pohodě..

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 11.11.14 12:05

@jane-e No musím to vyžehlit :D vyprala jsem to, pak dala na přepírku a když to vytáhla tak to bylo jak krávě z řiti vytáhle :D

Ted jsem to zkusila namočit a dát to znova na odstředění vody ale na méně otáček a jestli to bude zas tak zmuchlané tak to asi risknu vyžehlit no :/ nic mi jiného nezbývá ale pokud to spálím, tak na nebesa dsolova se** :pocitac: :D

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 11.11.14 12:27

A cedulka tam není.
Jinak žehli přes něco (utěrka, kapesník) a na nejnižší stupeň. Ale na silon by bylo nejlepší vyprat a nechat vyvěsit.

jane-e
Hvězda diskuse 38140 příspěvků 11.11.14 12:40

@Sabuliin :mrgreen: tak na nejnizsi stupen pres nejaky silnejsi rucnik, tomu by se nic stat nemelo

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 11.11.14 13:22

@avm3 Právě jsem si hodila program na nové pračce co jsme koupili ted tak jedu ještě podlenavodu a nastavila jsem program ale ty nebesa byly plne vody :zed: než jsem s tim doletěla na balkon tak tu byla potopa jak blazen… Hodinu to venku na balkone na slunicku schlo ale bylo to furt plne vody a balkon tez :D takze jsem to hodila do pracky jen na odstredeni na 1000 otacek a kdyz jsem to vytahla tak to bylo jako bych to fakt vytahla nekomu ze zadku :D Takze jsem to sama v rukach namočila a hodila na odstredeni jen na 600 otacek a je to lepsi tak jsem to vyvesila… je to i trosicku mokre tak doufam ze se to natahne a vyrovna :) uvidíme :)

Jinak díky všem :)

BTW: z toho žehlení mám fakt obavy

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 11.11.14 13:45

@Sabuliin Když to vezmeš přes něco - třeba přes utěrku, tak tomu nemůžeš nic udělat, ani kdybys to žehlila na plno… zkus to na krajíčku a pak teprve na ploše.
Hele, mě donesl taťka v den naší svatby košily, ať mu ji vyžehlím. Já už v šatech, lehce nervozní… tak jsem dala žehličku na plno a… nenapadlo mě, že není 100% balvna. Tak si honem hledal jinou :roll: mám textilní školu, takže udělat takovou chybu je pro mě fakt potupa.
Zkus jednu tečku přes utěrku, kdyby to nešlo, tak dvě.
Jinak teda úplně mimo, ale nebesa jsou stejně na nic. Je to akorát lapač prachu a zvlášť jeslti je to nějaká záclonka ;) ale to je tvoje věd :mrgreen:

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 11.11.14 19:42

@avm3 Vubec ne :) za mě fajn proti komarum a vselijakym takovym parchantum :D a dobre to tlumi svetlo :)

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 11.11.14 21:47

@Sabuliin Tak dej vědět, jak jsi dopadla s žehlením :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >