Maškarní kostým - policista

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 19:00
Maškarní kostým Policista

Krásný večer,

26.února se chystáme s dcerkou na maškarní. Přemýšlela jsem o nějaké masce. Napadlo mě třeba ji pomalovat barvičkama na obličeja k tomu ušít vhodný kostým. Namalovat by si to nechala, ale horší by bylo umývání, toho se děsím. Škrabošku by na sobě nenechala, tak tu jsem zavrhla hned.
Jelikož tatínek je policista, Ellinka pořád houká a střílí, atp… Tak mě napadlo, že by mohla jít za malou policistku. Na MMB jsem našla tenhle kostým , ale mají ho pouze ve velké velikosti. Zkoušela jsem hledat i jinde, ale to samé, většinou až od těch 3,4let. Dcerka má 21měsíců, je spíše drobnější, velikost tak 80/86.
Nevíte o nějakém eshopu, či nějaké prodejně, kde by mohli takový kostým mít, ale v naší velikosti?
Ještě mě napadlo, že bychom si kostým policisty vyrobili dle svého, ale nevím, kde bych sehnala modrou košili, hvězdičky, atp… Nevíte kde by mohli takovéto věci mít?
Mockrát děkuji :wink:

Reakce:
Anduli
Závislačka 3421 příspěvků 29.01.11 19:07

Hmmm, tak jsem mrkla po netu a taky jsem objevila všechny kostýmy policajtů až od 3. let, tak to bude asi problém pro takovou malou prďolku.. :think: :nevim:
A s vlastní výrobou fakt neporadím, šití a já nejde dohromady a celkově mi chybí invence v těchto věcech.. :oops: :lol: To jsem ti moc neporadila, coo? :lol:

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 29.01.11 19:58

To bych pokryla domácí výrobou… černé kalhoty, modré tričko (na košili kašli…) a z reflexní vesty (určitě bude na benzínce, v marketech…) ušít tu vestičku (vrchní díl), na záda napsat „policie“, aby bylo jasno. Hvězdičky nebo takové nějaké věci klidně z tvrdého papíru…
Největší oříšek bych viděla v čepici, zřejmě kolo kartonu potáhnout látkou, z pruhu tvrdého papíru potáhnutého látkou udělat tu kulatou část, co se dává na hlavu, kšilt taky z tvrdého papíru, pomoct si jehlou, lepidlem, sešívačkou, hlavně, aby to přežilo ten jeden večer=)

To zmáknete, kupované kostýmy se mi nikdy nelíbily… :palec:

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 29.01.11 21:32

Určitě to zmáknete,návod na čepici už tu máš.Já takhle dělala klobouk pro vodníka,karton a potáhnout látkou,vypadá to dobře,ale je s tím dost práce.Já to dělala skoro celý den.Ale možná jsem nešikovná a jiným to jde lépe a rychleji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >