Mastnota v kuchyni

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jesterka001
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 26.01.19 08:38
mastnota v kuchyni

Ahoj holky. Přestěhovali jsem se a potřebuju pořádně umýt kuchyň. Dlaždice od mastnoty atd. Zkoušela jsem jar, sanytol a nějaké další přípravky na kuchyně, ale nic. Díky za rady
:)

Reakce:
arinecka
Kelišová 5609 příspěvků 26.01.19 08:44

@jesterka001 Zkus Savo Odmašťovač dezinfekční sprej bez chloru, to by mohlo zabrat :palec:

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 6490 příspěvků 26.01.19 08:47

@jesterka001 A co mister Proper na kuchyně? Ten je dobrý. Nebo mají různé spreje, je to na trouby,grily, ale dá se to použít v celé kuchyni.

MartinaIrena
Extra třída :D 10473 příspěvků 26.01.19 08:49

Mě na to funguje tableta do myčky rozpuštěná a rozmíchana ve vařící vodě. Pracuju s tím v rukavicích! a až se do toho dá strčit ruka, tak 60C, ale co nejteplejší.

Aduš8
Závislačka 3402 příspěvků 26.01.19 08:56

Já na tohle použila Speciální odmašťovač W5 (přímo se tak jmenuje) z Lidlu, rozpustí to i takový ten ztuhlý olej. Stojí pár korun, nástříká se a nechá se působit. Je to v oranžovém rozprašovači. Dostala jsem tím dolů úplně všechno. Jen se musí při tom trochu větrat a nejlepší si vzít rukavice, je docela agresivní

nozu
Extra třída :D 12095 příspěvků 26.01.19 09:05

K radám výše ještě doplním parní čistič. Půjčovala jsem si ho od mamky na kuchyň a šlo to dolů docela dobře. Jen to je zdlouhavé

jesterka001
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 26.01.19 09:06

Holky díky. Jste skvělé :palec:

Danuda
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 26.01.19 09:09

Zkus obyčejnou jedlou sodu na houbicku :mavam:

meduzza
Echt Kelišová 8766 příspěvků 26.01.19 09:22
@jesterka001 píše:
Ahoj holky. Přestěhovali jsem se a potřebuju pořádně umýt kuchyň. Dlaždice od mastnoty atd. Zkoušela jsem jar, sanytol a nějaké další přípravky na kuchyně, ale nic. Díky za rady :)

Já mám nejlepší zkušenost se samotnou jedlou sodou. Tím jsem vydrhla takovou tu hnusnou mastnotu z trouby i z digestoře :mrgreen:

Lenísek 1989
Stálice 87 příspěvků 26.01.19 10:07

Sice je to z Německa ale funguje úžasné jde objednat i z netu

dana.dv
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 26.01.19 11:37

Merida FATEX

hospodki
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 26.01.19 12:47

Na mastné fleky na matných skříňkách i na jiný bordel Mazlavé mýdlo - uděláš 30% horký roztok, umýt pak vodou a osušit. Akorát je třeba koupit min 1kg balení :mrgreen: zas je to jediný co doporučují výrobci a fakt pomáhá

hospodki
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 26.01.19 12:49

Na mastné dlaždice, sporák atp je super sprej na trouby z dm, Lidlu… Máj to všude pod svojí značkou 300ml za cca 50 Kč. Já tím myla dlaždice za sporákem a plynový sporák jak se na něm usazují zbytky tuku a spalin. Jenom nastříkat pěnu a po půl hodině setřít bez drhnutí

debra.morgan
Kelišová 6126 příspěvků 26.01.19 12:55

taky mam ten pripravek z lidla, je boží a nestojí skoro nic.....

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >