Máte ovulační krvácení?

Anonymní
23.7.21 12:59

Máte ovu krvácení?

Dobrý den, měla jsem slabé špinění uprostřed cyklu tak jsem běžela na gyndu a bylo mi řečeno že je to ovu krvácení. Jak dlouho trvá? Já mám druhy den. Je to takové špinění ve výtoku. Nikdy jsem se stim nesetkala. Máte to tak i vy a jak dlouho?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11165
23.7.21 13:20

Nebyla jsi náhodou nedávno na očkováni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 13:32
@Inge píše:
Nebyla jsi náhodou nedávno na očkováni?

Ne proč?

• Citovat
  • Nahlásit
136
23.7.21 13:44

Nemám, ale slyšela jsem, že to tak může být. Podle mě je to méně časté, ale ne úplně výjimečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
23.7.21 14:39

Já to občas mám. Ne moc často, ale někdy jo. Když mám ovu krvácení, tak pak mám i dost silnou MS. Ale proč to nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
23.7.21 14:58

Zažila jsem dvakrát, vetsinou po ovulaci, ktera byla vyvolana leky. Bylo to jen chvilkovy, jedno dve zaspineni v jeden den. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
19.8.21 19:47

Zdravím skupinku :hug:
Holky obracím se na Vás s dotazem. Cca poslední dva měsíce vždy po skončení MS se po 14 dnech objeví čirý nebo bílý výtok. Nezapáchá, nic mě nebolí, nepálí ani nesvědí. O co by se mohlo jednat? :think:
A ještě jeden dotaz. Dnes po sexu se objevil hnědý výtok a potom při utření troska krve. Spíš řečeno malé červené cucky jako při MS. :nevim: Na gynekologické prohlídce jsem byla před 14 dny a bylo mi řečeno, že jsem z gynekologického hlediska v pořádku. :pankac: Tento týden jsem volala na výsledky z cytologie a byly OK. S přítelem máme sex bez ochrany, snažíme se o Mimi. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 20:19
@Helí95 píše:
Zdravím skupinku :hug:
Holky obracím se na Vás s dotazem. Cca poslední dva měsíce vždy po skončení MS se po 14 dnech objeví čirý nebo bílý výtok. Nezapáchá, nic mě nebolí, nepálí ani nesvědí. O co by se mohlo jednat? :think:
A ještě jeden dotaz. Dnes po sexu se objevil hnědý výtok a potom při utření troska krve. Spíš řečeno malé červené cucky jako při MS. :nevim: Na gynekologické prohlídce jsem byla před 14 dny a bylo mi řečeno, že jsem z gynekologického hlediska v pořádku. :pankac: Tento týden jsem volala na výsledky z cytologie a byly OK. S přítelem máme sex bez ochrany, snažíme se o Mimi. :dance:

Výtok mám běžné občas i hnědý.

• Citovat
  • Nahlásit
8
19.8.21 20:38
@Anonymní píše:
Výtok mám běžné občas i hnědý.

Já jsem se dočetla, že čirý nebo bílý výtok bez dalších příznaků je normální. :mavam: Spíš mě vystrašil dnešní styk a potom ta krev 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat