Mateřské centrum - Praha 4

28
8.8.08 13:23

Mateřské centrum Praha 4

Milé maminky, uměla byste mi, prosím, některá poradit mateřské centrum v Braníku, na Zeleném pruhu, kolem metra Budějovická, Pankrác případně Kačerov? Nadchla mě K2 na Praze 3, protože tam pořádají i zajímavé přednášky, cvičení dospělých s hlídáním dětí apod., ale to máme bohužel z ruky. :-( Za všechny tipy předem moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2431
7.9.08 14:16

Taky bych se htěla zeptat na nějaké MC okolí Codova,Opatova,Háje?Prosím poradí někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
7.9.08 14:17

Taky bych se htěla zeptat na nějaké MC okolí Codova,Opatova,Háje?Prosím poradí někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
7.9.08 14:47

Dobrý den Lucko,

z vlastní zkušenosti neznám, je to od nás přece jen trochu daleko, ale když jsem hledala na internetu MC, vypsala jsem si i tyto, třeba se vám některé bude hodit. :)
http://www.mc-domecek.cz/
http://benjamin.webpark.cz/index2.html (Háje)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
7.9.08 19:31

Aajo děkuji moc!!jen je škoda,že toho je tak málo viď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
8.2.09 21:46

Ahoj, nevím, zda je to pro vás stále aktuální a zda to není až moc z ruky, ale pěkné malé útulné mateřské centrum je v Kunraticích - Dům pro motýlky:www.dumpromotylky.cz
Také tam pořádají různé přednášky, hudebky, výtvarky apod. Je to nově otevřené, myslím někdy na podzim.
mějte se a kdybyste našly něco jiného, dejte vědět.
m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
8.2.09 22:15

Misko je to moc pěkné já našla MC na Budějovické nahoře v DBK Človíčkov .A díky za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
21.4.09 19:02

My jsme minulý rok jezdily do KC12, v Modřanech, bylo to tam super.
Teď chodíme do kurzů v Domě dětí a mládeže Praha 11, Šalounova.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
21.4.09 19:18

Ahoj, my chodíme do Benjamina a znám i Domeček, oba odkazy od Aajy, víc jich neznám, ale s Benjaminem jsme spokojeni, cvičí tam obě holky :wink: A taky jako Markéta chodíme do DDMJM do Berušky, ale to je pro starší děti, co třeba jako tříleté nevzali do školky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
21.4.09 19:51

čauky Petro, už vám dorazilo nějaký vyrozumnění ze školky ?
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
26.4.09 20:43

Ahoj, ještě nic, čekáme, ale kamarádka je na seznamu čekatelů na poslední dvě volná místa 8O a to je samoživitelka, klukovi budou v říjnu čtyři a jí končí MD a je bez místa..Čekáme všichni a napjatě, jí ale volali…
Co vy??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
26.4.09 21:00

Právě že nám nikdo nevolal, ale já tý ředitelce říkala, že asi budu muset do práce, že mám teď neplacený volno, tak jsem na to zvědavá.
Je fakt, že Lucka je o půl roku starší, kamarádce taky volali, je na tom stejně jako já, ale holčina je až v říjnu, to vypadá, že budou opravdu brát jenom ty čtyřleťáky.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.10 22:40

RC Babočka

je to sice na chodově v KC Zahrada ale je tam od všeho něco super! od cvičení po semináře a pobyty s dětmi :-)
my tam chodili do předskoličky a neměli jsme pak problém s přechodem normálně do školky a nadále tam docházíme an Angličtinu. Jukni se ;-)
www.rcbabocka.cz
věřím že budeš spokojená je to jedna stanice busem od metra chodov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.10 22:42

RC Babočka

RC Babočka

je to sice na chodově v KC Zahrada ale je tam od všeho něco super! od cvičení po semináře a pobyty s dětmi :-)
my tam chodili do předskoličky a neměli jsme pak problém s přechodem normálně do školky a nadále tam docházíme an Angličtinu. Jukni se ;-)
www.rcbabocka.cz
věřím že budeš spokojená je to jedna stanice busem od metra chodov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
24.2.10 21:33

Ahoj, ja taky nemam zkušenost,ale v naší ulici je www.mcbalonek.cz. Nahoře u Novodvorské,blízko zastávky Cílkova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama