Mateřské centrum v Praze

DD
337
2.3.06 23:11

Mateřské centrum v Praze

Ahoj maminy,
mám takový pro mnohé asi „podivný“ dotaz. :roll: Existuje v Praze nějaké mateřské centrum, kam když přijedete s kočárkem, nemusíte jej odkládat mimo dohled? Znám dvě maminy, kterým se nedávno kočárek ztratil a nerada bych se toho také dožila. Na druhou stranu si chci s kamarádkou občas do nějakého centra zajít, ale nechci riskovat.
Díky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

493
3.3.06 18:35

Ahoj,

určitě to existuje. Já chodím do tohoto mateřského centra:

http://www.klubk2.cz/homepage.htm

Kočár můžu nechat v předsíňce, cizí tam nemají vstup - pouze maminy s dětmi. Že by mi ho ukradla nějaká maminka, toho se nebojím.

Ale určitě to půjde i jinde. Na rodině (www.rodina.cz) je seznam mateřských center, zkus tam zabrousit a případně někam zavolat.

Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
7.3.06 11:49

Taky www.ulita.cz - MK Ulitka. Můžeš si tam kočárek zmknout do šatny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DD
337
7.3.06 21:47

Holky mockrát děkuju za tipy. Zkusíme to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
5.8.14 17:16
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.2.16 18:10

Děvčata, potřebovala bych poradit. Máte nějakou osobní zkušenost s 1. mateřským centrem - jesle Chůvička - na Praze 2? Byla jsem se tam dnes podívat, docela se mi tam líbilo. Nicméně když jsem koukla do recenzí na netu, mimochodem jsou staršího data - z roku 2013, novější jsem nenašla, tak tyto recenze nejsou nijak pěkné. Tak bych se chtěla zeptat, máte-li Vy konrétně s těmito jesličkami pro maličké děti nějakou zkušenost. Moc by mi to pomohlo při rozhodování, zda do tohoto zařízení našeho desetiměsíčního chlapečka umístit. Děkuji Vám. Babi Anna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama