Mazlíček na VŠ

51
25.4.20 19:39

Mazlíček na VŠ

Ahoj, máte tu někdo zkušenost s kolejemi v Brně na FF muni? Je možné si tam vzít legálně dva potkany? Někde se píše, že tam zvířata neberou, pak zase že je to možné s menším měsíčním poplatkem, tak nevím, co z toho je pravda.
Jinak co s mazlíčky děláte, když jedete na víkendy pryč? Cesta vlakem domů trvá tam a zpět kolem 6 hodin a nechce se mi je tím každý týden stresovat, ale zase na druhou stranu se mi je tam ani nechce každý ten týden nechávat samotné, zvlášť, když už jsou starší a mají pár zdravotních problémů..
Jak jste to vyřešili vy s menšími zvířaty na kolejích?
Asi pěkně stupidní dotaz, ale začínám z toho všeho být dost vystresovaná.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1751
25.4.20 19:41

Zavolej tam a zeptej se. Ja mela na koleji UK v Praze mensi zoo a stacilo pisemne svoleni od spolubydlicich. Nebo si sezen spolubydleni mimo koleje. Stresovat se neni vubec potreba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 19:43

Mě spíš na koleji zajímali kluci z vyšších ročníků a kdy je spolubydla u svýho kluka, abych tam mohla mít někoho já :mrgreen:

Ale jak s hlodavcema, to nevím :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1064
25.4.20 19:46

Myslím že pokud je to možné, tak bude nutný souhlas těch spolubydlících. Mně by teda asi dost vadilo bydlet na pokoji s někým kdo tam ma zvíře. Nejjednodušší je zavolat na správu kolejí a poptat se na možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
25.4.20 19:53

Potkany jsem vozila normálně v přepravce, ale cesta max. dvě hodiny, v zimě horší, aby se nenachladili. Jak jsou staří? Možná se tvého nástupu na VŠ ani nedožijí. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9491
25.4.20 21:09

Tady je ubytovací řád kolejí MU https://www.skm.muni.cz/…i-rad.cz.pdf
Zvíře být nemůže s výjimkou vodících psů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
25.4.20 21:59

@stín katedrál Rok a cca 10 měsíců, takže už bohužel nic moc. :( Nechce se mi je právě stresovat novým prostředím/cestováním v tak vysokém věku, ale bohužel to jinak asi nepůjde.. Další možnost je dojíždět každý den do školy těch 4-6 hodin, ale to by asi nebyl zrovna nejlepší nápad.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
26.4.20 09:49

Potkany na kolej fakt neber. Mám je jako mazlíčky moc ráda, ale mít je v mrnavem pokoji se vším, co k nim patří - noční aktivita, smradek, bordel kolem klece… To by tě spolubydlící zabily dost rychle, i kdyby na začátku souhlasily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat