Menstruace a prášky

Anonymní
4.2.20 17:34

Menstruace a prášky

Menstruace na dovolené a prášky

Ahojky holky, Potřebuji poradit. ;) Za nejakou chvili letíme s manželem na dovču do tepla na týden..A jak jak schválně, mam mít cely týden menstruaci. :?. Tak kašlu na tampony, vubec bych si to neužila a tampony ani nepoužívám..Vadí mi. Tak mam prášky..Gynekolog mi předepsal 3× denně..Me ro přijde trochu moc..Na obalu těch prášku je, ze 2× denně. A o žádném věkovém rozmezí není psáno. Myslíte, že kdybych brala pouze 2, tak ze ji dostanu? :nevim: Dekuju Ahoj :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1355
4.2.20 17:41
@Anonymní píše:
Menstruace na dovolené a práškyAhojky holky, Potřebuji poradit. ;) Za nejakou chvili letíme s manželem na dovču do tepla na týden..A jak jak schválně, mam mít cely týden menstruaci. :?. Tak kašlu na tampony, vubec bych si to neužila a tampony ani nepoužívám..Vadí mi. Tak mam prášky..Gynekolog mi předepsal 3× denně..Me ro přijde trochu moc..Na obalu těch prášku je, ze 2× denně. A o žádném věkovém rozmezí není psáno. Myslíte, že kdybych brala pouze 2, tak ze ji dostanu? :nevim: Dekuju Ahoj :srdce: :srdce:

Prosím Tě chybí Ti jeden zásadní údaj - jak se „ty prášky“ jmenují. Takhle Ti těžko někdo poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1692
4.2.20 17:51

Babicka je silnejsi a taky dostava prasky vic nez je doporucena davka na baleni, verila bych lekari. pokud nebudes oddalovat nekolikrat do roka, tak se to nezblazni :kytka: Uzij si dovcu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
4.2.20 18:06

Já jsem je jednou taky měla kvůli dovolený, ale neměla jsem jich dost, tak jsem poslední dny brala třeba poloviční dávku, než doporučeno, a dostala jsem to, až když jsem je vysadila úplně. Ale pak mi teda bylo docela špatně (asi kvůli tomu oddálení), ale mně špatně bývá při měsíčkách. Taky na mě ty prášky měly vliv, že mi přišlo, že jsem víc podrážděná. Nevím, jestli to nebylo třeba tím, že jsem brala menší dávky… ale to si spíš nemyslim. Ale každý jsme jiný, to je jen moje zkušenost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama