Menstruace při kojení a tělísku

Anonymní
15.9.21 18:29

Menstruace při kojení a tělísku

Omlouvám se za anonym, ale pro mě docela osobní dotaz.

Jsem dva měsíce po porodu, plně kojím a hned po konci šestinedělí jsem si nechala zavést hormonální tělísko. Doktorka říkala, že po zavedení mohu pár dní špinit, ale do týdne by se to mělo ustálit. Mně špinění za cca dva dny ustálo, začala jsem mít takový hlenovitý žlutý výtok a najednou zase krev. Po pár dnech mi došlo, že to není špinění, ale krev jako při klasické MS.

Myslíte, že to může být menstruace? Jsem z toho zmatená. Při tělísku by měla být MS minimální, ne? A hlavně plně kojím - to mi všichni z okolí říkají, že menstruace není. Tělísko mám zavedené týden, tak mám strach, aby to nebyl znak toho, že třeba nesedí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5558
15.9.21 18:36

Přidám se a počkám na odpovědi.

Já jsem pět měsíců po porodu, plně kojím, a přesto menstruaci mám vcelku pravidelnou a doktorka mi navrhla tělísko, tak přemýšlím jestli do toho jít nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
15.9.21 18:57

Po zavedení mireny jsem střídavě Spinila, krvácela docela dlouho, možná 2-3 měsíce. Někdo po ní přestane mít ms úplně, ale není to pravidlo, já ji mám pravidelně, ale slabou. Zas člověk aspoň pozná, že funguje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24326
15.9.21 19:02

Můžeš přitom mít ms normálně a klidně pár měsíců krvácet nebo špinit. Tělísko ani kojení neznamená, že ms vůbec nemůže být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
15.9.21 19:45

Před dětmi jsem měla Mirenu, první dva měsíce sem furt špinila a pak už jsem neměla žádnou menstruaci, naprosto parádní 😁 takže po dětech sem si dala opět mirenu a menstruaci bohužel mám, ale je slabou, spíš jen špinění 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat