Menstruace, bolest břicha a problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivetka1989
Nováček 3 příspěvky 21.07.18 10:05
Menstruace Problém

Ahoj ženský, mam na Vás dotaz.
Menstruaci mam nepravidelnou a dostavit se měla někdy ke konci měsíce. Teď ten problém, tři dny zpátky mě bolelo břicho, myslela jsem že sem to dostala ale měla jsem jen slabý krvácení jako špinění slabounce červený. Druhej den vůbec nic a dnes zase znova jako ten první den, opět slabounce červený, Ale břicho mě vůbec neboli. Jsem stoho úplně mimo, nevim co to je, nikdy se mě to nestalo. Měla jste to taky tak některá z vás,??? Děkuji za radu.

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 21.07.18 10:17

@Ivetka1989
Krvácení mimo menstruaci něco znamenat může a nemusí, ale pozor, kamarádce se takhle projevovaly preonkologické změny na čípku! A vím to i od více žen, že to právě takto často začíná, takže pokud nemáš dělané stěry někdy v poslední době, navštívila bych gynekologa a řekla mu o špinění mimo období menstruace…Ale samozřejmě může to být i cokoliv jiného. Nebo taky nic, spousta dívek/žen občas zašpiní…

Bartustel
Povídálka 47 příspěvků 21.07.18 10:50

Počkala bych týden a pokud to nepřestane, určitě k doktorovi, ale nepanikařila bych teď.

Peta02
Kecalka 370 příspěvků 21.07.18 11:05

Mě se takhle projevilo tehotenstvi…

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 21.07.18 12:27

Taky bych udelala test, pokud byl pohlavní styk… pokud ne, tak bych pockala jeste par dni. Treba do stredy, pak bych sla. Muze to byt nejake hormonální zakolisani a uz to nikdy nepřijde. Nebo taky ne…

Ivetka1989
Nováček 3 příspěvky 21.07.18 14:15

Ženský nestraste, už těhotná fakt nechci být
Chtěla jsem jen jedno dítě, mam syna 6 let pak už sem nechtela ale stalo se a doma mam ještě dvojcata holky skoro dva roky
Snad to nic nebude, ráno jsem trochu krvacela a teď zas nic, pockam ještě a pak pujdu na gyndu, jinak dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >