Menstruace ve 45 letech

Anonymní
5.1.20 21:32

Menstruace ve 45 letech

Ahoj holky muzete mi poradit minuly cyklus jsem mela 22 dnu ted mam 38 a zatim nic… patri tohle kolisani k veku? Jak to mate? Test negativni

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4701
5.1.20 21:36

Může to znacit přechod.. Nech si změřit hladinu hormonů u svého gynekologa. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 21:43

@mackA159 dekuji ta odpoved ja do ted nela cykkus plus ninus 27 na gynekologii ultazvuk i cytolka chodim pravidelne posledni dobou jsem pila dost kontryhel a byla na pohrbu :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 21:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky muzete mi poradit minuly cyklus jsem mela 22 dnu ted mam 38 a zatim nic… patri tohle kolisani k veku? Jak to mate? Test negativni

Ahoj, podle mýho doktora jo. Jakože nemám čekat žádnou pravidelnost v tomhle věku, mně to teda začalo o tři roky dříve po komplikovaný angíně. Cyklus se mi už nesrovnal. Někdy vynechá úplně a už jsem taky zažila po 17 dnech. Nález dobrý, všechno dobrý, v přechodu nejsem. Takže zdravá žena s nepravidelným cyklem je závěr, holt už nejsem dívenka :lol:. Nabízel mi teda hormonální léčbu, ale kvůli kontraindikaci jsme se dohodli tomu nechat volný průběh.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 21:55

No to je tedy pekne :D takze uz s tim ani nikam nechodis? Kdyz vynechas atd? Ja to taky hlasila ze jsem mela dva mesice za rok delsi cyklus a ona se jen usmivala

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 22:04

Holky, zkuste cvicit hormon jogu. Melo by se to zase srovnat. Neni duvod prestat mensturovat pred 50tkou a mit v premenopauze nejake neprijemne priznaky…

• Citovat
  • Nahlásit
17
6.1.20 00:29

Při všech ženských obtížích zkuste vložky TianDe. Sama mám výbornou zkušenost - kamarádka je fyzioterapeutka a užívá je ona i její maminka při menopauze (intimky a čaj).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 05:43
@Anonymní píše:
No to je tedy pekne :D takze uz s tim ani nikam nechodis? Kdyz vynechas atd? Ja to taky hlasila ze jsem mela dva mesice za rok delsi cyklus a ona se jen usmivala

V tomhle věku je zbytečné řešit změny v cyklu. Prostě pomalu nastupuje přechod. Taky sem to tak měla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 06:35

Holky diky za reakce a krome jogy berete nejake vitaminy nebo tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 07:20
@Anonymní píše:
Holky diky za reakce a krome jogy berete nejake vitaminy nebo tak?

Brala sem fytosoju.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama