Menstruační kalíšky 2020

8304
9.12.20 11:06

Menstruační kalíšky 2020

Chystám se koupit si nový menstruační kalíšek. Od té doby, co jsem si před sedmi lety koupila svůj první, se nabídka značně rozšířila, tak bych si ráda udělala průzkum mezi těmi, které jich vyzkoušeli víc, třeba i z těch novějších.
Jaký byste si dnes (ne)koupily a proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13227
9.12.20 12:10

Vyzkoušela jsem teda jen tři, tak nevím, zda ti to k něčemu bude.
Yuuki- po třetím porodu mně přišel tvrdý.
LadyCup- po Yuuki mně přišel super měkký, ale začal protékat.
MamiCup- měkký, za mě z těch tří nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8304
9.12.20 12:29

@Flyingfrog Určitě bude. Já jsem měla zatím jen jeden, neočekávám, že by jich někdo vyzkoušel 10. :) Díky
A třeba co se týká vyndávání? Koukala jsem, že jsou teď různé typy úchytek nebo zakončení. Já mám MoonCup se stopkou, kterou jsem hned ustřihla. Vyndat ho umím, ale dovedla bych si představit i komfortnější řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
980
9.12.20 12:40

Ja mam MeLuna a Selenacup, ten prvni s kulickou a ten druhy s ockem. Mela jsem i dva se stopkou, kterou jsem musela ustrihnout, a i kdyz jsem se snazila ustrihnout ji tesne u kalisku a jeste na tom delala kosmeticke upravy, tak to drelo. Kulicka je nejlepsi, ocko je precejen trochu velke na muj vkus, ale kdys se kalich dobre zavede, tak to nevadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48278
9.12.20 13:08

Mám MeLuna s kuličkou a jako náhradní mooncup (kupovaný v nouzi v DM drogerii), musela jsem u něj ustřihnout stopku, ale stejně to není úplně ono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13227
9.12.20 13:20

@Hoa Mai No já vyndávám za tělo kalichu. Stopky hned stříhám, mně překáží. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
9.12.20 19:28

@Hoa Mai Kupovala jsem před měsícem tampax a dobrý. Má stopku, tu jsem ustřihla také, ta mi vadí při sezení a jízdě na kole. Ten předešlý jsem měla už ani nevím od jaké značky a měla jsem ho 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 08:15
@Pukrle píše:
Ja mam MeLuna a Selenacup, ten prvni s kulickou a ten druhy s ockem. Mela jsem i dva se stopkou, kterou jsem musela ustrihnout, a i kdyz jsem se snazila ustrihnout ji tesne u kalisku a jeste na tom delala kosmeticke upravy, tak to drelo. Kulicka je nejlepsi, ocko je precejen trochu velke na muj vkus, ale kdys se kalich dobre zavede, tak to nevadi.

Já mám kalíšek s očkem a cca po pěti letech užívání se mi očko utrhlo - holt spotřební materiál :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
16
12.12.20 08:39
@Anonymní píše:
Já mám kalíšek s očkem a cca po pěti letech užívání se mi očko utrhlo - holt spotřební materiál :mrgreen:

Stejné zkušenosti - ale není se čemu divit :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
12.12.20 08:40
@Flyingfrog píše:
@Hoa Mai No já vyndávám za tělo kalichu. Stopky hned stříhám, mně překáží. :)

A jak to děláš aby se ti kalíšek při vyndání nevylil a celou tě nezamazal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13227
12.12.20 19:11
@Anetka987 píše:
A jak to děláš aby se ti kalíšek při vyndání nevylil a celou tě nezamazal?

Ani už nevím, sáhnu na jeho spodek, mírně zatáhnu a zatlačím. Ono je to asi o cviku. Plus mám celkem povolené svaly pánevního dna a jde to snadno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat