Menstruační problém u náctileté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 05:50
Menstruační problém u náctileté

Ahojte, vím, že bych měla zajít na gyndu, ale nikdy jsem tam nebyla, takže… Za ½ roku mi bude 15. Menstruaci mám celkem pravidelnou, jen teď už asi 14 dní mešká… :nevim: Panna ještě jsem, takže těhotenství je vyloučený… Mohla bych mít nějaký problém? Pokud nepřijde, tak na gyndu zajdu… Děkuju moc :srdce:

Reakce:
Amelie30
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 05.04.19 05:58
@Anonymní píše:
Ahojte, vím, že bych měla zajít na gyndu, ale nikdy jsem tam nebyla, takže… Za ½ roku mi bude 15. Menstruaci mám celkem pravidelnou, jen teď už asi 14 dní mešká… :nevim: Panna ještě jsem, takže těhotenství je vyloučený… Mohla bych mít nějaký problém? Pokud nepřijde, tak na gyndu zajdu… Děkuju moc :srdce:

Vidím to na hormony. Pokud nepřijde delší dobu, k dr. si skočit můžeš. Za mě horší, kdybys krvácela nějak víc, třeba 8 dní, dva dny pauza a zase třeba 8 dní, tam už by to bylo potřeba řešit. Takhle bych ještě počkala. :D

Dee10
Kecalka 131 příspěvků 05.04.19 06:38
@Anonymní píše:
Ahojte, vím, že bych měla zajít na gyndu, ale nikdy jsem tam nebyla, takže… Za ½ roku mi bude 15. Menstruaci mám celkem pravidelnou, jen teď už asi 14 dní mešká… :nevim: Panna ještě jsem, takže těhotenství je vyloučený… Mohla bych mít nějaký problém? Pokud nepřijde, tak na gyndu zajdu… Děkuju moc :srdce:

Pokud jsi takhle mladá, tak to nemusíš mít pravidelně jako hodinky :D i pokud jsi to do teď pravidelně měla, tvoje tělo se mění. Myslím, že je zbytečný hned nějak plašit :) ještě počkej ;)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 05.04.19 08:19

V tomhle věku je úplně normalni že ms nemusí chodit pravidelně na den. Já ve 14-15 klidně měla 2 měsíce zpoždění a nic divného na tom nebylo. Ještě nemusíš mít ustálené hormony.

DanielaS
Stálice 75 příspěvků 05.04.19 08:34

Neplas, klidne ti muze i jeden mesic uplen preskocit. Jak dlouho uz menstruaci mas? Mas nejake bolesti? Jestli ne, k doktorovi se nenut. Sla bych, pokud by vynechaly 3 - 4 cykly.

7.straka
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 1 inzerát 05.04.19 08:49

Taky bych neplašila. Na druhou stranu, stejně už je čas si gynekologa najít.

Váš příspěvek
Reklama