Meškání menstruace, těhotná?

Anonymní
11.6.20 20:09

Meškání menstruace, těhotná?

Zdravím, omlouvám se za blbý dotaz, ale už nevím :P Má poslední menstruace se měla dostavit 25.5.20,menstruace se ale nedostavila..myslela sem si, že sem jen nastydlá.., na návštěvě u rodiny sem strávila jen na záchodě, pořád sem chodila na malou a měla pocit, že se menstruace dostavila. Menstruaci jsem stále nedostala, před tydnem jsem si dělala TT, ale vyšel negativně. Už delší dobu mám bolesti v podbřišku a v kříži..proste jako kdyby měla už přijít menstruace..,mám i bílý výtok, neustálý pocit vhlka a i mi je pořád horko.. :think: Dnes jsem byla i na gynde..ale můj lékař mi neudělal žádný ultrazvuk, ani krev..jen mi sáhl na břicho a dovnitř mě a řekl, že těhotná nejsem, víc nic..žádný ultrazvuk vnitřní apod..,jen že děloha je vlhká a vaječníky v pohodě..a že moč mám v pořádku (myslim tím zánět apod ????????‍♀️) :oops:, Pichl mi vyvolávacku a mam čekat..jenže já si stejně myslim, že je něco jinak..
Nemáte někdo stejnou zkušenost?? Test si chci ještě udělat o víkendu, pokud nedostanu menstruaci. Předem Vám děkuji za vstřícné odpovědi. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1200
11.6.20 20:12

Pokud máš takové zpoždění test by to už ukázal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 20:12

Ještě dodávám, že při potřebě na malou nemám žádné bolesti, pálení, řezání apod.. :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3371
11.6.20 20:20

Spíš psychika. Těhotná nebudeš, to by poznal zvětšenou delohu přes břicho Jinak máš hustyho dr, když pozná vlhkost delohy pohmatem. Nebolelo tě vyšetření?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
11.6.20 20:24

Tehotna nejsi, zbytecna diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17658
11.6.20 20:29

Nejsi tehotna, pri takovem zpozdeni by byl test pozitivni a dr by to poznal i pohmatem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26453
11.6.20 21:20
@Anonymní píše:
Ještě dodávám, že při potřebě na malou nemám žádné bolesti, pálení, řezání apod.. :lol: :mrgreen:

Doktor ti to řekl jasně. My ti to těhotenství sotva lépe potvrdíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.20 11:28
@Anonymní píše:
Zdravím, omlouvám se za blbý dotaz, ale už nevím :P Má poslední menstruace se měla dostavit 25.5.20,menstruace se ale nedostavila..myslela sem si, že sem jen nastydlá.., na návštěvě u rodiny sem strávila jen na záchodě, pořád sem chodila na malou a měla pocit, že se menstruace dostavila. Menstruaci jsem stále nedostala, před tydnem jsem si dělala TT, ale vyšel negativně. Už delší dobu mám bolesti v podbřišku a v kříži..proste jako kdyby měla už přijít menstruace..,mám i bílý výtok, neustálý pocit vhlka a i mi je pořád horko.. :think: Dnes jsem byla i na gynde..ale můj lékař mi neudělal žádný ultrazvuk, ani krev..jen mi sáhl na břicho a dovnitř mě a řekl, že těhotná nejsem, víc nic..žádný ultrazvuk vnitřní apod..,jen že děloha je vlhká a vaječníky v pohodě..a že moč mám v pořádku (myslim tím zánět apod ????????‍:female_sign:️) :oops:, Pichl mi vyvolávacku a mam čekat..jenže já si stejně myslim, že je něco jinak..
Nemáte někdo stejnou zkušenost?? Test si chci ještě udělat o víkendu, pokud nedostanu menstruaci. Předem Vám děkuji za vstřícné odpovědi. :srdce:

Mohla sis MS posunout psychikou vazne dela hodne, pokud si mimi moc prejes a nebo si mela anovulak tudis MS prijde se spozdenim nebo vubec :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
16.6.20 14:47

Mě měla MS dorazit 7. 6 a nic… 13.6 duch na testu a dnes už celkem viditelná čárka… Clear blue Digital mi ukázal +1-2tt… Taky tomu nerozumím… Ze by posunuta ovulace :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 14:49

@kesikk jj urcite posunuta OVU :palec: gratuluju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
16.6.20 14:52

@Uplnenormalniholka ještě není k čemu… Ale děkuji.. Mám pořád pocit jako bych to měla dostat… Je pravda že po té co se nám podařila dcera (2,5roku)jsem už nikdy netestovala ovulku… Ani jsem ještě nechtěla zkoušet až další měsíc… Jsem po operaci štítné žlázy a dr říkala že to asi tak rychle nepůjde a teď tohle :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 16:12

@kesikk proc neni k cemu, tehotna jsi, ted se uvidi jak to bude dal, doufam ze v pohode :slight_smile: ani Dr nemuze vedet jak to pujde.. Jinak me taky boli podbrisek jakoby mela prijit MS a jsem v 6 tydnu, je to pry uplne normalni :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
16.6.20 16:15

@Uplnenormalniholka dekuju moc :D a gratuluji i já tobě :srdce: snažím se nic moc nečist, abych nebyla nervózní… Snad bude vše ok na kontrolu mám jít až za 9 dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 16:18

@kesikk dekuju :srdce: ja jdu v utery a reknu ti do ted jsem ani nevedela co vse se muze stat.. Lepsi vazne si nic necist… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
16.6.20 16:45

@Uplnenormalniholka já už toho zažila dost 2 hrůzy. Už máme jednu prdolku tak snad ještě jednu ať se to vyváží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama