Mexický styl (nábytek, "hacienda")

1837
1.11.08 17:57

Mexický styl (nábytek, "hacienda")

Ahoj,
kdo z Vás má s tímto zkušenosti?? Viděla jsem to několikrát v KIKA, a dneska jsem už doslova slintala, mám pocit, že to prostě snad musím mít, i kdybych se měla zadlužit :lol:
Narazila jsem tady na tu prodejnu, do které bychom mohli eventuelně i dojet (je to v Ústí)
http://www.sobnabytek.cz/?…

Je to, pravda, trošku neobvyklé, ale mě už nebaví ta strohá přísná geometrie a prudká moderna. Z tohoto na mě dýchá teplo a „vůně dálek“, exotika nebo jak to mám říct, prostě když jsem viděla v té KIKA sestavený celý interiér, měla jsem co dělat abych jim za to neslíbila půl koně a království. Teda obráceně :lol:

A taky by mě zajímalo, jak potom skloubit doplňky, podlahu, nebo celkově..... na internetu jsem žádné ukázky interiérů nenašla. Nebo to hledám špatně.
Díky pokud se najde někdo, kdo zareaguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14079
2.11.08 10:44

Napadlo mě ještě, že by možná stálo za to projet servery cestovek. Určitě by se tam našly nějaké stylové fotky. Nebo zkus googl, tam se určitě obejdeš.
Osobně mě napadá jen ladit to do přírodních barev, terakota, hliněné vázy, žádné dečky nebo ubrusy a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.11.08 11:36

Milli díky za tip!!
Jsem ráda, že se aspoň někdo ozval :-) akorát mě to odhlašuje, blbne nám internet explorer, a tak jsem tady přes prohlížeč opera a nějak jsem zkrátka odhlášená :-)

Jinak jsem okukovala zdejší mexickou restauraci, a zkusím tedy nějaké „cestopisné“ odkazy holt i třeba v cizím jazyce.
V ložnici a dětském pokojíku máme totiž strohou ikeáckou geometrii, a nějak mě to „mrazí“, mít to v celym bytě.
Obejváček musí být zahřívací ! ;-)
Zlatuska

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.11.08 11:48

Tak už jsem něco našla :-)
barvičky, oblé tvary a barvičky. Přesně pro mě!
Asi jsi mě Milli nakopla, dala jsem si do vyhledávače „interiors in Mexican style“ a designs atd. a vyjelo mi toho nakonec docela dost.

(že bych se tak trošku jako černá ovce vymanila z ikeovského diktátu??? :-)))))))) to asi návštěvy budou trošku zaskočený, haha)

• Nahlásit
  • Citovat
14079
2.11.08 14:54

Ten jižanský styl mám taky moc ráda. Nejvíc mě ale dostal, když jsem byla na dovče na Kubě. No jo, je to fakt nádhera a hřeje to i v zimě už jen od pohledu. Tak přeju dobré pořízení! A mimochodem, u nás doma se Ikea taky nekoná :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
2.11.08 17:53

tak moje řeč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu