miminka září 2008

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anetta
Nováček 3 příspěvky 26.01.09 11:00
miminka září 2008

Ahojte maminky,pokud jste rodili v září,pojdte si popovídat o miminkách a néjen o nich :wink:

Reakce:
nonina
Závislačka 4047 příspěvků 26.01.09 11:55

Anettko … já mám taky malou narozenu v září …chodím do srpna 2008 … páč jsme měli původně datum porodu na konci srpna … pokud budeš chtít, popovídat si o mimi, tak to zkus u nás … holky jsou tam super !!! …Jsem se dívala, že diskuze září/říjen 2008 je teď uzavřená … ale pokud bys mezi ně chtěla, tak zkus napsat SZ holčině, která tam má poslední příspěvek … třeba tě tam pustí …

vesna
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 26.01.09 12:08

Jé to holky. My jsme taky září 2008, ale diskusi k tomuhle měsíci jsem nenašla. Myslela jsem, že je to tím jak mi hapruje net. Neporadila byste mi některá kde najdu září 08? Děkujuuu

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.01.09 13:27

Ahojky máme založenou diskuzi září 2008, jen jsme jí postupem času uzamkly, páč se řešili osobní věci, Tak když se budete chtít přidat tak napište. Maru a Míša

anetta
Nováček 3 příspěvky 26.01.09 18:09
ahoj díky,zkusim to tam
nonina píše:
Anettko … já mám taky malou narozenu v září …chodím do srpna 2008 … páč jsme měli původně datum porodu na konci srpna … pokud budeš chtít, popovídat si o mimi, tak to zkus u nás … holky jsou tam super !!! …Jsem se dívala, že diskuze září/říjen 2008 je teď uzavřená … ale pokud bys mezi ně chtěla, tak zkus napsat SZ holčině, která tam má poslední příspěvek … třeba tě tam pustí …
:wink:
PetraV.
Kecalka 127 příspěvků 05.02.09 17:08

Taky se hlásím do září 08, Jeník je dvanáctého. Jste tu ještě někdo?

maleva
Stálice 64 příspěvků 16.02.09 20:48

Ahojky! My jsme 28.9. 2008. :) Je tu ještě někdo ze září 2008?

una
Nováček 1 příspěvek 10.02.10 15:43

Ahoj,ja mam dceru Sofii,jaka se narodila 7 zari. :-)

petula87
Závislačka 3992 příspěvků 10.02.10 19:45

ahojky , můžu se přidat?? mám zářiovou holčičku :mavam: :kytka:

andoha
Stálice 69 příspěvků 26.02.13 12:22
taky jsme v září

Zdravím holky taky mám holčičku narozenou v 5.9.2008 mohu se k vám přidat? :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >