Reklama

miminka září 2008

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anetta
Nováček 3 příspěvky 26.01.09 11:00
miminka září 2008

Ahojte maminky,pokud jste rodili v září,pojdte si popovídat o miminkách a néjen o nich :wink:

Reklama

Reakce:

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 26.01.09 11:55

Anettko … já mám taky malou narozenu v září …chodím do srpna 2008 … páč jsme měli původně datum porodu na konci srpna … pokud budeš chtít, popovídat si o mimi, tak to zkus u nás … holky jsou tam super !!! …Jsem se dívala, že diskuze září/říjen 2008 je teď uzavřená … ale pokud bys mezi ně chtěla, tak zkus napsat SZ holčině, která tam má poslední příspěvek … třeba tě tam pustí …

vesna
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 26.01.09 12:08

Jé to holky. My jsme taky září 2008, ale diskusi k tomuhle měsíci jsem nenašla. Myslela jsem, že je to tím jak mi hapruje net. Neporadila byste mi některá kde najdu září 08? Děkujuuu

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.01.09 13:27

Ahojky máme založenou diskuzi září 2008, jen jsme jí postupem času uzamkly, páč se řešili osobní věci, Tak když se budete chtít přidat tak napište. Maru a Míša

anetta
Nováček 3 příspěvky 26.01.09 18:09
ahoj díky,zkusim to tam
nonina píše:
Anettko … já mám taky malou narozenu v září …chodím do srpna 2008 … páč jsme měli původně datum porodu na konci srpna … pokud budeš chtít, popovídat si o mimi, tak to zkus u nás … holky jsou tam super !!! …Jsem se dívala, že diskuze září/říjen 2008 je teď uzavřená … ale pokud bys mezi ně chtěla, tak zkus napsat SZ holčině, která tam má poslední příspěvek … třeba tě tam pustí …
:wink:

PetraV.
Kecalka 127 příspěvků 05.02.09 17:08

Taky se hlásím do září 08, Jeník je dvanáctého. Jste tu ještě někdo?

maleva
Stálice 64 příspěvků 16.02.09 20:48

Ahojky! My jsme 28.9. 2008. :) Je tu ještě někdo ze září 2008?

una
Nováček 1 příspěvek 10.02.10 15:43

Ahoj,ja mam dceru Sofii,jaka se narodila 7 zari. :-)

petula87
Závislačka 3992 příspěvků 10.02.10 19:45

ahojky , můžu se přidat?? mám zářiovou holčičku :mavam: :kytka:

andoha
Stálice 69 příspěvků 26.02.13 12:22
taky jsme v září

Zdravím holky taky mám holčičku narozenou v 5.9.2008 mohu se k vám přidat? :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >