Miminko hodně blinká

6654
19.3.22 18:35

Miminko hodne blinka

Ahoj, mam mesicni miminko a poslednich par dni resim problem, ze maly zacal hodne blinkat. Jde to z nej opravdu proudem, dokonce mu to obcas tece az nosem, vetsinou je to po nakojeni jeste nez s nim stihnu nejak manipulovat, takze si nemyslim, ze bych to zpusobila ja nejakym spatnym pohybem. Proste se pusti od prsa a uz to z nej lita, nedeje se to pri kazdem kojeni, ani kazdy den, vubec netusim co to muze byt, ale mam strach ho nechavat i chvilku bez dozoru, aby se treba nezadusil. Nevite co to muze byt? K pediatrovi jdeme v tydnu, tak se samozrejme zeptam tam, ale treba nekdo z vas poradi uz ted.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10141
19.3.22 18:49
@Ernais píše:
Ahoj, mam mesicni miminko a poslednich par dni resim problem, ze maly zacal hodne blinkat. Jde to z nej opravdu proudem, dokonce mu to obcas tece az nosem, vetsinou je to po nakojeni jeste nez s nim stihnu nejak manipulovat, takze si nemyslim, ze bych to zpusobila ja nejakym spatnym pohybem. Proste se pusti od prsa a uz to z nej lita, nedeje se to pri kazdem kojeni, ani kazdy den, vubec netusim co to muze byt, ale mam strach ho nechavat i chvilku bez dozoru, aby se treba nezadusil. Nevite co to muze byt? K pediatrovi jdeme v tydnu, tak se samozrejme zeptam tam, ale treba nekdo z vas poradi uz ted.

Když to je jen někdy, mohla by to být potravinová alergie - reakce na něco ze tvé stravy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10141
19.3.22 18:54

Zvrací i jindy? Jestli se třeba někdy nepřepije a nemohlo by to být z refluxu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6654
19.3.22 19:00

@meduzza ublinkne si rekla bych denne, ale ne nijak velke mnozstvi. Ale obcas ho chytne tohle velke zvraceni, kdy vyhodi snad vsechno, co vypil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6720
19.3.22 19:13

Doporučuji sirup Gastrotuss Baby, je volně prodejný a pomáhá proti blinkání. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
19.3.22 20:47

Asi bych první zkusila vypozorovat nějaký potravinový alergie, podle toho, co jsi jedla (ale tam by podle mě přišel problém delší dobu, ne okamžitě po kojení a trval by déle - bolest bříška, atd). Možná i zkusit jinou polohu při kojení, nevím, jak kojíš, spíš malého mít tak, aby byl vyvýšený, možná nějaký sirup na zahuštění mlíka v žaludku,….
Uvidíš ale co poradí pediatra, tady člověk jen tak střílí od boku :nevim: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek